Yeni Bir Alışveriş Sitesi: Portakalrengi.com


24 Ekim 2015 Cumartesi

Dermokozmetik ürünlerini eczaneden almaktansa, eczane depoları orijinli olan ve çok daha uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan dermokozmetik sitelerinden almayı tercih ediyorum. Portakalrengi.com da yeni açılan bir dermokozmetik site ve hem kampanyaları hem de uygun fiyatlarıyla dikkat çekici!


Sitede ağız ve diş bakım ürünleri, güneş koruyucuları, makyaj ürünleri, medikal ürünler ve saç, cilt ve vücut bakım ürünlerine ulaşmak mümkün. Hatta makyaj olarak beni en çok heyecanlandıran, Bare Minerals ürünlerinin de bulunması oldu! Bare Minerals gibi mineral ve temiz içerikli makyaj ürünleriyle dikkat çeken Jane Iredale de sitedeki bir başka renkli kozmetik marka seçeneği...

Cilt bakımında ise çok geniş bir marka seçeneği mevcut. Benim dikkatimi en çok 3 al 2 öde kampanyası ve %20'ye varan indirimli fiyatları ile Darphin, temiz içeriklieriyle Derma-e, çok sevdiğim dermokozmetik markalarından Lierac ve ilginç plasenta maskeleriyle PCO çekti. PCO Sheep Plasenta Maskesi mesela, içeriğinde bulunan hyaluronik asit, kolajen ve koyun plasentası ile cilde elastikiyet ve doku kazandırırken, kırışıklıkları açmayı ve lekeleri de gidermeyi vaat ediyor. Alışveriş konusunda seçeneklerin çok olması şüphesiz en çok biz tüketicileri için avantaj. Portakalrengi.com'a da aramıza hoşgeldin diyoruz!

Mutlu haftasonları!!!
Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.