Naturals by Watson's Prestige Rose Body Scrub // Vücut Peelingi


8 Kasım 2015 Pazar

Naturals by Watson's -adından da anlaşıldığı üzere- bir Watson's markası ve yalnızca Watson'sda bulunuyor. Daha önce Prestige Rose Vücut Losyonunu kullanmış ve hatta yazısında da peelingini merak ettiğimi yazmıştım. Geçen haftalarda Watson'sdan gelen nazik bir paket sayesinde peelingini de deneme fırsatım oldu!Prestige Rose Body Scrub, nemlendiricisi gibi, 3 organik sertifikalı gül suyu içeriyor. Bulgar gülü temizleyici ve canlandırıcı, Fransız gülü yumuşatıcı ve Fas gülü de cildin nemini dengeleyici özellikleriyle peelinge katkı sağlıyor. Cildi eksfoliye etmek içinse ceviz ve kayısı tozundan yardım alıyor. Organik güllerin dışındaki içeriğini de fena görünmüyor.


Çok nazik tanecikleri olan, krem formunda bir peeling. Güllerden dolayı harika bir kokusu var. Cildi temizlerken çizmiyor, tahriş etmiyor. Yumuşatması orta düzeyde diyebilirim ama kokusu çok çok kalıcı! Banyodan sonra bile buram buram kokusunu alabiliyorum. 


Elie geçtiğinden beri haftada 1-2 kere kullandığım bu peeling gerçekten çok hoşuma gitti. Bittiğinde yeniden almayı düşünebilirim. Watson'sa da güzel gönderisinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Naturals'ın diğer ürünlerinden de kullandıkça bahsedeceğim... 

Bu arada, bugün (8 Kasım 2015) Naturals duş jeli ve vücut peelingleri Watson'sda 1 alana 1 bedava; aklınızda olsun!

Mutlu pazarlar!6 yorum

 1. Bu tarz peelingleri s viyorum deneyebilirim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de yumuşak peelingleri seviyorum İrem'cim, umarım bu da hoşuna gider. Öperim!

   Sil
 2. Böyle gördükçe bayılıyorum ama kendi vücut peelingimi yaptığım için almamayı tercih ediyorum . Yine de gül kokusu sebebiyle denemek istediğim bir ürün:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa nasıl yapıyorsun vücut peelingini Gözde?

   Sil
 3. Watsons'in lavantali vucut scrubini cok seviyorum, hala satista mi bilmiyorum :) Bunlara da bakayim denk gelirsem.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kübra da çok seviyordu o scrub'ı Onur, bak merak ettim ben de :) Bir rastladığımda alayım madem :)

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.