NOTE Cosmetics Luminous Silk Mono Eyeshadows // Tekli Farlar -13, 14, 18


19 Kasım 2015 Perşembe

Bildiğiniz gibi Note Cosmetics sevdiğim Türk kozmetik markalarından. Daha önce 07 numaralı şahane farını alıp bayılmıştım. Bu farları ise alalı neredeyse 6 aydan fazla oldu; ama çok sevdiğim halde nedense bir türlü yazamadım. Çektiğim fotoğrafları çok beğenmediğimden de olabilir...  Halbuki farları pek seviyorum.
 
13 - 14 - 18
 
Bu üç renk Note’un ikinci parti çıkardığı renklerden. İlk gördüğümde özellikle 18 numaraya hayran olmuştum. Farların yapısı oldukça yumuşak, ambalajları çok kaliteli (ama hacim olarak biraz fazla yer kaplıyor) ve pigmentasyonları yüksek. Fazla tozutma sorunları yok.
 
13 numara tatlı bir uçuk pembe. Bana MAC Naked Lunch’ı biraz anımsatıyor ama ondan daha sıcak tonlu, daha somona kaçan bir renk ve sürümü daha kolay. 18 numara pembe tonlu bir kahverengi gibi. MAC Sable’a benzetiyorum biraz biraz; ama 18 daha kahverengiye dönük bir ton. 14 numara ise soğuk bir antik altın diyebiliriz. Sanki MAC Patina'yı andırıyor; ama Patina kadar yanar döner değil.
 
Mono Eyeshadow 13
 
Mono Eyeshadow 14
 
Mono Eyeshadow 18
 
Üstten alta 13 - 14 - 18
 
13 ve 18 numarayı birlikte kullanarak doğal ve derin bir göz makyajı yapmak mümkün. 14 numara ise tek başına ya da soğuk tonlu koyu bir farla kombinlenerek hoş bir sonuç verebilir. 18 numara ayrıca tek başına da göz kapağında başarılı bir iş çıkarıyor.
 
Mono Eyeshadows 13 & 18
 
Mono Eyeshadow 14
 
Note Luminous Silk Mono farlar 17,90 TL’ye satılıyor ve artık Watson’s dahil pek çok kozmetik mağazasında bulmak mümkün. Özellikle indirim zamanı bir göz atmanızı öneririm.
 
 10 yorum

 1. hepsi de tam benim renklerim harika güle güle kullan :-)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aah ah İrem'cim, biz ve doğal tonlar zaten :))) Teşekkürler canım! Öperim çok!

   Sil
 2. Çok güzelmiş bunlar da.. Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Esra, sevgiler.

   Sil
 3. Noto'un farlarını ben de seviyorum, bu renkler de çok güzelmiş^^

  YanıtlaSil
 4. Bir indirim yakalayıp note ürünlerine baya şans vereceğim , allık , bronzer , far ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayattan Payetler, hiç pişman olmazsın bence :) sevgiler!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.