ColourPop Super Shock Cheek Aydınlatıcı -Smokin' Whistles


24 Aralık 2015 Perşembe

Daha önce diğer parçalarını yazmış olduğum ColourPop alışverişimin son parçası olan aydınlatıcı Smokin' Whistles bugünün konuğu. Bronzer ve aydınlatıcılara, ama özellikle böyle cildi mermer gibi gösteren aydınlatıcılara olan zaafımın sonucu alınmış bu ürünü bakalım sevmiş miyim?


ColourPop Supershock Cheek serisinden Smokin' Whistles isimli bu aydınlatıcı tüm ColourPop ürünleri gibi ne jel, ne köpük, ne de toz olan ilginç bir sıkıştırılmış formda geliyor. Benimki kargoda hafiften çatlamıştı ve arkasına bakmak için kutuyu çevirdiğimde yere dökülüverdi. Ağlama krizine girmeden önce ürünün yapısından dolayı tekrar pana tutunabileceğini düşündüm ki öyle oldu (evet, bu ColourPop ürününlerinin sevimli bir özelliği). Şimdi yine de dikkatli olmaya çalışmakla birlikte, hala kendisini kullanabiliyorum.


Benim seçtiğim renk, hafif sarı-şampanya tonlu Smokin' Whistles rengi. Görünüşü oldukça sedefli olan bu aydınlatıcıyı uyguladığımda full metalik ve homojen dağılan bir görüntü alacağımı düşünmüştüm; ama, öyle olmadı. 

Flaşlı

Gün ışığında

Metalik görünüm konusunda sıkıntı yok. Hatta parmak yerine Real Techniques Setting Brush ile uyguladığımda çok çok daha parlak ve net renk veriyor; ama, homojen dağıtma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Tek bir yerde birikmiyor; ama, köşeleri sanki diğer ürünlerle tam karışmıyor. Bu yüzden de, parlaklığını ve yansımasını çok sevdiğim halde elim çok sık gitmiyor. 

(Rimel sürmeyi unutmuşum, çaktırmayın ^_^ )

Fiyatı 5 Dolar olan bu aydınlatıcının belki diğer renkleri daha iyi sonuç verebilir; ama, bu renginin yapısından çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Sanırım ColourPop ürünlerinden Lippie Stix haricinde bayılarak kullandığım olmadı. Ama formülasyonlarını geliştirirlerse, inanılmaz güzel ve özel renk seçenekleriyle -benim için- oldukça göz alıcı bir marka olacağı kesin. 

Siz hiç bu markadan aydınlatıcı kullandınız mı? Bana daha iyi sonuç almam için önerileriniz olur mu?
4 yorum

 1. ay benim wish listimde var bu ürün ama ben far olarak kullanmak için istiyorum. Aradığım fara da benziyor sanki , içim gitti vallahi:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gözde'cim, sana DM attım canım :)

   Sil
 2. Renk çok hoş ama evet dağılmamış çok belirgin bir hatta kalmış belki bal böceğimin söylediği gibi far olarak daha iyi olabilir ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen İrem, öyle olunca da kullanasım gelmiyor doğrusu. Far olarak bu kadar açık renk pek kullanmıyorum ben, aydınlatıcı farlarım da var; belki Gözde daha iyi feğerlendirebilir diye düşündüm ;)

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.