Kiko Smart Lipstick -903


10 Aralık 2015 Perşembe

Dün bahsettiğim çekilişte kazanmış olduğum Kiko'nun Smart Lipstick 903 numaralı rujunda sıra... Daha önce de Kiko'nun 913 numaralı rujunu kullanmış ve blogda da bahsetmiştim. Çekiliş görselinde aslında bu ruju daha kırmızı gibi algılamıştım. Daha sonra Google'a sorduğumda renginin pek şeker bir pembe olduğunu fark ettim ve daha da memnun oldum!


Kiko Smart Lipstick orta-sheer yapıya sahip, dudakları nemli gösteren, kurutmayan, ama çok da kalıcı olmayan yapıdaki ruj serisi. Bendeki 903 numarası, yukarıda da bahsettiğim gibi sıcak tonlu, pastel bir pembe. Çok çok şeker, tam bir Başak rengi! Sürerken dudak kalemine ihtiyaç duymuyorum ve dün bahsetmiş olduğum paletle yaptığım göz makyajlarını da harika tamamlıyor. Dudak kusurlarını belli etmemesi ve dudağı bakımlı göstermesi de cabası. Yalnız, yapısı nedeniyle rengini tek katta pek vermiyor.


Dudağımdaki duruşunu aşağıda görebilirsiniz. Bu ruj ile yaptığım makyaj ise bir önceki yazımdaydı... Kiko markası -dün de belirttiğim gibi- ülkemizde henüz satılmıyor ama heyecanla kendisini bekliyoruz!


Mormenekşe'ye yeniden bu güzel çekiliş için teşekkür ediyor, sevgilerimi yoluyorum!!!

8 yorum

 1. Sheer yapıda gibi durmuş, rengi de çok hoşmuş, güle güle sür sürüştür ^;^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlke'cim evet, yapısı -belki de rengi dolayısıyla- sheer ama hoiuma gitti benim. Koyu göz makyajı kurtarıcılarından :) Teşekkür ederim, öperim!

   Sil
 2. güle güle kullan yapısı güzel görünüyor kikonun gelmesini ben de heyecanla bekliyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler İrem'cim, umarım çok fazla beklemek zorunda kalmayız :) Sevgiler!

   Sil
 3. Rengi çok güzel durmuş tabi sanada çok yakışmış gerçi güzele ne yakışmaz.:)
  Kiko'nun gelmesini bende dört gözle bekliyorum bu kadar talep varken nazlanmasınlar tez getirsinler.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayşe'cim, çok teşekkür ederim :) Keyifle kullanıyorum!! Ve evet yaa, çok nazlandılar valla... neyse benim alışveriş yapabileceğim zaman açılsın da mağazalar hiç olmazsa bakıp bakıp yutkunmayayım :)))) Öperim çok!

   Sil
 4. Görür görmez tam da Başak'n rengiymiş bu ruj demiştim e bu kadar olur artık :))Güle güle kullan canım bu tarz nemli yapıdaki rujları en çok kışın kullanmayı seviyorum ben de.En yakın zamanda darısı başımıza :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nilay'cım, e valla tanıyorsunuz artık beni :)) Çok teşekkür ederim, evet ya, en güzeli kışın soğuğuna karşı böyle yumuş, nemli nemli rujlar kullanmak. Öperim!!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.