St|Herb Nano Breast Cream // Nano Göğüs Kremi


2 Aralık 2015 Çarşamba

Lila Kutu geçtiğimiz ay bu ürünü Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı kapsamında göndermişti. Hem konuya dikkat çekmek, hem de göğüs sağlığını ve güzelliğini korumak için yaptığı gönderimle ilgili öncelikle kendilerine çok teşekkür ederim.


St|Herb hem cilt hem de -ve özellikle- göğüs bakım kremleriyle ünlü bir marka. Hayvanlar üzerinde test yapmıyor ve ürün içerikleri CTFA Onaylı. Tayland'da yüzyıllardır kullanılan Pueraria Mirifica bitki özünü kullanarak göğüs güzelliğinde iddialı sonuçlar elde etmişler. Pueraria Mirifica bitkisinin etkileri ise inanılmaz: kırışıklıklardan saç ağarmasına, hafıza kaybını azaltmaktan menopoza girme süresini uzatmaya kadar çok ilginç yararlı olduğundan bahsediliyor.

Markanın 7 çeşit göğüs bakım ürünü mevcut. Çeşitli sorunlar için kataloğunda tekli ya da kombine çözümler de sunulmuş:


Çoğu kadında gözle görülür değişim 3 ayda meydana geliyormuş ve korumak için de bir 3 ay daha kullanılması öneriliyor. Vücut gelişimini tamamlamadıkları için 18 yaşın altındaki bayanların, kanser riski taşıyanların, hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmiyor. Ben çok düzenli kullanamadım ama kremin dokusunun oldukça yumuşak ve emiliminin kolay olduğunu söyleyebilirim. Herhangi bir sonuça almak içinse önümde biraz yol var... ama ilginç bir deneyim olacağı kesin!

Nano Breast Cream ise büyütmede, hacim kazandırmada ve sıkılaştırmada, nano-partiküller sayesinde hızlı etki edeceği iddiasında olan bir krem. Nanozomların göğüs lobüllerini geliştireceği belirtilmiş. Günde bir kez, bozuk para boyutunda kremin tamamen emilinceye kadar masaj yapılarak uygulanması isteniyor. Kutunun içinde masaj için direktifler de belirtilmiş. İçeriğinde sıkılaştırıcı witch hazel (güvercin otu) ve hormonlar üzerinde etkili pueraria mirifica özü bulunuyor. Tam içeriği ise şöyle:

Ethyl Cellulose, Nanosome Base Cream, Vitamin B3, Pueraria Mirifica extract (CTFA Onaylı), Witch Hazel extract

St|Herb ürünlerine Lila Kutu'dan ulaşabilirsiniz. Nano Breast Cream'in orijinal satış boyu 40 mL ve fiyatı 350 TL. Satın almak ya da incelemek isterseniz BURAYA bakabilirsiniz.
12 yorum

 1. Gerçekten enteresan bir ürün nano gögüs kremi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Di mi İlke? :) Valla insan ne olacak merak ediyor :)))

   Sil
 2. asla kullanmam neden derseniz sonuçta göğüs bölgesi kremi desede bundan 10 ya da 20 yıl sonra onu da geçtim bir kaç ay sonra ne yapacak bilmiyorum araştırmalar var mı kaç senedir piyasada o yüzden güvenmedim :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın bir yerde Kozmetik Psikolojisi; ama göğüs kanseri riski ile ilişkilendiriyorsan, illa göğüs bölgesine direkt uygulanan ürünlere bakmana gerek yok. Koltuk altı deodorantı, vücut losyonu, hatta cildinin herhangi bir bölgesine uyguladığın kremler de aynı potansiyele sahip. Hepsine aynı hassasiyetle yaklaşmak lazım. İçerik bilgisine bakınca fena görünmüyor; ama nano-base dediği şey nedir mesela, onunla ilgili bilgi almak yararlı olabilir tabii :) Sevgiler :)

   Sil
 3. hacim kazandırma değil de tamamen bakım ve nemlendirme amaçlı kullanmaya başladım ben gayet iyi bence ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet evet, yapısı gayet güzel İrem'cim :)

   Sil
 4. ben bu kilo verme kaynaklı sarkıklık yüzünden ameliyat oldum :( hiç bir krem fayda etmiyordu. ama keşke hiç olmasaydım hep krem kullansaydım. zira 8 aydır ağrı çekiyorum. :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyy... Gizem geçmiş olsun! Bir arkadaşım da aynı nedenle ameliyat oldu ve o da aynı şeyi söylemişti... Umarım çarçabuk geçer ağrıların. Sevgiler...

   Sil
 5. Hacim kazandırma olayı iyi eğer gerçekten işe yarıyorsa

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nilgün'cüm bilmiyorum, videolarında oluyormuş gibi duruyor ama... elimdeki boyuyla anlayamayacağım muhtemelen :)

   Sil
 6. Hacım kazandırma işi bana pek olabilir gibi görünmedi ya..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevdican, videolarında epey ilginç sonuçlar var, belki Youtube'dan görebilirsiniz. Ama tabii gerçekte ne olur hiç bilmiyorum ben de :)

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.