Body Fantasies Signature -Romance & Dream Vücut Spreyi (Gratis)


14 Ocak 2016 Perşembe

Yılbaşından hemen önce Gratis'ten çok cici bir paket aldım. Paketten çıkan ürünlerden biri de, Gratis'e özel markalardan Body Fantasies'in Signature serisine ait Romance&Dreams kokusuydu.


100 mL'ye yakın minik, şnce ve spreyli şişede gelen bu vücut kokusu tam seyahat dostu bir ambalaja sahip. Çantaya atıp arada ferahlamak için ideal boyutta. Üstelik şişesinin görünüşü, Eiffel Kulesi görselleri de oldukça sevimli, şık. 


Meyve ve çiçek kokularını bir araya getiren bu romantik kokunun üst notlarında Bergamut, Frenk Üzümü, Çarkıfelek Meyvesi ve Şeftali; orta notalarında Pembe Şakayık, Gül Yaprakları, Frezya ve Manolya; alt notalarında ise Sedir Ağacı, Amber, Musk ve Vanilya Orkide bulunuyor. Ve tüm bunların bileşiminden de harika bir koku çıkıyor.

Çok kalıcı bir koku olmasa da, meyveli ve çiçeksi kokulardan hoşlananların çantasında taşıyabilecekleri, gün içinde severek tazeleyebilecekleri, oldukça şık bir koku. Gratis mağazalarından oldukça uygun fiyata ulaşabilirsiniz...
5 yorum

 1. Şişe tasarımı çok şık. Özellikle yaz aylarında body mistler vazgeçilmezim :) Kışın daha çok parfüm kullanmayı seviyroum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet değil mi İlke'cim? Yazın böyle hafif kokular, arada tazelemek, uçuş uçuş olmak daha bir hoşuna gidiyor insanın! Yaz geldiğinde çeşit çeşit alıp çantaya atmak lazım bunlardan :) Öperim!

   Sil
 2. bunu da çok sevdim ama asıl mavi renkli deniz/güneş gibi kokan başka bir versiyonu var bunun o şahaneymiş indirimde hiç bir yerde bulamadım onu alacağım :-)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay ciddi mi İrem? Ayşin de White Musk olanı söyledi; bugün Gratis'e girip bir koklayayım hepsini :) Öperim!

   Sil
 3. Canım paylaşım için teşekkürler bloğunu takipteyim ben de bloğuma beklerim sevgiler :)
  http://guzelvekulturluyum.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.