H&M Make Waves Curl Cream -Bukle Kremi (Şekillendirici)


16 Şubat 2016 Salı

H&M'in yeni kozmetik koleksiyonunun renkli kozmetikleri gözümü fazla almış olmalı ki, Lily Pebbles "Beachy Keen" saç şekillendiriciden bahsedene kadar cilt, saç ve bakım ürünlerine bakmaya ihtiyaç bile duymadım. Bu şekillendiriciyi dinleyince, benim biofromlu saçlarıma da iyi gelebilir diye mağazanın yolunu tuttum; ama, onu bulamayınca, yine buklelere yönelik başka bir ürünü olan Make Waves Curl Cream'i (bukle kremi) aldım. Aslında sonucu hiç bilmediğim için biraz tedirgindim; ama neyse ki korktuğum gibi olmadı!


Make Waves Curl Cream, saç yıkandıktan sonra, kurutmadan önce kullanılan bir krem. Bakım değil, şekillendirme ürünü. Islak saça uyguluyor ve vigo ile kurutuyorum. Saçlarınız kendiliğinden dalgalı ya da kıvırcıksa kurutma adımını geçebilirsiniz tabii; ama, bence ısıyla bu tür krem şekillendiriciler daha iyi sonuç veriyor. 


Benim saçlarımda bioform olduğu için, genelde yıkamadan sonraki gün sabah sönmüş saçlarla uyanırım. Ama bu kremle öyle olmadı. Hatta hiç rötüş bile yapmadan, kalktığım gibi gittim işe! Benim için mucize demek bu! İkinci gün ise nispeten sönmüş ve hafif de yağlanmıştı saçlar. Bunu da göz önünde bulundurmak lazım. Ama bu sorunu da azıcık ıslatıp vigo ile yeniden kısacık üstünden geçerek çözmek mümkün. Köpük ya da jöle gibi sertleştirmemesi ve çok doğal bukleler yaratması ile kalbimi fetheden bir ürün oldu kısacası!

Sabah kalkar kalkmaz çekilmiş foto :)

İçeriğini de fena bulmadığım ve piyasadaki şekillendiricilerle aynı fiyat aralığında olduğu için sanırım bittikçe alacağım bir ürün olacak (bulabildiğim sürece). 19,90 TL'ye H&M'den alabilirsiniz.


Saçları doğal olarak bukleli olmayıp sonradan kıvırtanlar, siz hangi ürünleri seviyorsunuz?15 yorum

 1. H&M in saç veya vücut ürününü denemedim daha hiç bu bana olmaz ama aklımda kalan bir kaç ürünü var genel olarak iyiler sanki çok kötü bir yorum duymadım deneyebilirim yani..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen ben de İrem'cim. O Beachy Keen'i de merak ediyorum mesela! Öptüm çok!

   Sil
 2. fiyatı iyiymiş deneyebilirim benimde buklelerimi belirginleştiren ürünler hoşuma gidiyor yapısını da görmek isterdim krem gibi beyaz mı jöle gibi mi nasıl acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kozmetik Psikolojisi, beyaz losyon gibi :) Değişik bir yapısı var ama iyi sonuç veriyor. Sevgiler!

   Sil
 3. h&m saç ve vücut ürünlerine hi dikkat etmemiştim, demek ki arada orayı da kurcalamak gerekiyor o_O

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet evet, bence bir göz at İlke'cim :) Öperim!

   Sil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. çok hoş görünüyor bukleler epey belirgin olmuş :) bir kıvırcık kafa olarak denesem iyi olacak gibi.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Makyaj Telaşı, bence de bir şans verebilirsin :) Sevgiler!

   Sil
 6. Ben de saç ürünlerini görmüş birkaç tanesini de gözüme kesitrmiştim ama evdeki saç bakım ürünlerinin yoğunluğundan almaktan vazgeçtim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gözde'cim, ben bakım ürünlerini bitiremesem de şekillendirme ürünleri iyi gidiyor. O bakımdan deneyebildim :) Şekil vermek için aklında olsun ama, güzel bir şeymiş. Öperim!!

   Sil
 7. VaY canına,saçlar yapılı gibi görünüyor,! h&m de aşmış kendini desenize dostlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Di mi Madame Kokoş'cum, gerçekten aşmış yani! Sevgiler!

   Sil
 8. Ay keşke sabah uyandığımda ben de böyle görünebilsem, bebeğe mi bağlasam kendi halimi :)) Eşim için bakınıyordum böyle bir ürün, süper oldu, inşallah bulabilirim buralarda..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahaha Leyla'cım, bebeğe bağlayabilirsin; sonuçta benimki 21 aylık artık :))) İnşallah, bulamazsan ben de yollayabilirim :) Öperim!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.