Rimmel London Super Curler 24 HR Volume & Curl Mascara


3 Şubat 2016 Çarşamba

Mevcutta kullandığım rimeller bitmeden yeni rimel açmayacağım demiş olmama karşın Watson'sın yeni yıl kutusundan çıkan Rimmel London Super Curler 24 HR Volume & Curl Mascara'yı görünce merakıma yenik düştüm. Sonuçta hem hacimli hem de kıvrık kirpikler vaat eden bir rimeli kim denemek istemez?


Şimdiye kadar Rimmel London rimellerle anlaşamamış olmamızı bir kenara bırakıp rimeli denemeye başladım. Sentetik kıllardan yapılmış içbükey fırçasıyla kirpiklere hem hacim hem de kıvrıklık vermeyi vaat eden bu rimel 24 saat de kalıcılık iddiasında. Rengi kopkoyu bir siyah ve ne çok akışkan, ne de kuru, ideal bir kıvamda.


Bu fırça yapısıyla benim kirpiklerim genel olarak anlaşamıyor; ki, bu sefer de pek anlaşamadı. Rimel güzel, siyah, topaklanma ve dökülme yapmıyor ve günlük kullanım için de yeterli bir ürün. Ama benim için hacim ve kıvrıklık demek, bundan çok daha fazlası anlamına geldiğinden, beklentimi tam karşıladığını söyleyemem.


Günlük, rahat temizlenen, akma-bulaşma-topaklanma yapmayan bir rimel tercih ediyor ve bu fırçayı da seviyorsanız, fiyatının uygun olduğunu tahmin ettiğim bu ürüne şans verebilirsiniz. Rimmel London ürünlerini ise Watson'stan satın alabilirsiniz.10 yorum

 1. Rimel kirpiklere hacim vermeyince boşuna kullanıyormuşum gibi geliyor bana :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen Şengül! Hani güzel rimel, fena değil ama sadece de kirpikleri taramasın yani, azıcık "buradayım" desin :))

   Sil
 2. aslında günlük fena da durmamış ben bu tarz fırça seviyorum altına bir de baz sürersem süper olabilir hatta :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen İrem'cim, günlük gayet güzel... ama işte benim "günlük makyaj" anlayışım "haftasonu hafif makyaj" demek :)))Zira hafta içi baya gölgeli, geçişli makyaj yapıyorum; öyle olunca da rimelin cılız kalması hoş durmuyor :) Bazla kendine gelir yalnız, haklısın! Öperim!

   Sil
 3. Basakcim, ben boyle fircalari seviyormusum, senin yazından onu anladim. Maybelline Go Colossal'in fircasi da bu tarz degil mi? Bende bayagi fark ediyor oyle fircalar. aklimda bulunsun bu rimel... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaso'cum, ben böyle eğik fırçaların plastik versiyonlarını seviyorum. Sentetik kıl olanlar bana yaramıyor :)

   Sil
  2. ben plastik ile sentetik olanlarin farkini anlayamiyorum iyi mi.. allahim utaniyorum emojisi:))

   Sil
  3. O zaman şöyle söyleyeyim Yaso'cum, benim Maybelline Lash Sensational yazımı oku; o plastik fırça işte. Bu sentetik kıllı fırça :)

   Sil
 4. benim kısa seyrek ve düz kirpikleri var önceden maybelline colassalın fırçasını biraz eğimli hale getirip kullandım bu rimel güzel sonuç verir mi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rabia, düz ve seyrek kirpiklerin varsa Maybelline Lash Sensational'ı denemeni öenririm :) sevgiler!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.