Basın Bülteni: Darphin EXQUISÂGE Beauty Revealing Eye and Lip Contour Cream


30 Mart 2016 Çarşamba

Yaşsız güzelliğin sırrı hayatın tadını çıkarmaktan geçer. İfademize canlılık katan, kendine güveni artıran ve içinde bulunduğumuz yaşın en güzel yaşımız olduğunu belirten Exquisâge Beauty Revealing serisinin başarsının ardından, Darphin Exquisâge Beauty Revealing Eye and Lip Contour Cream’i sunuyor. CelluVie® Kompleks ile zenginleştirilen krem, göz ve dudak çevresine yaşam enerjisi aşılıyor. 

Her yaşta güzel görünmenin sırrı
Kendimizi ifade ederken en çok kullandığımız göz ve dudak çevresi aynı zamanda olgunlaşma belirtilerinin en belirgin olduğu alanlardır. Yapılan testlerde kadınların 40 yaşından sonra bakım ritüellerine özel bir göz ve dudak ürünü eklemek istedikleri gözlemlendi. Fransa’da kadınların %36’sı günde en az bir kere göz bölgeleri için aydınlanlatıcı  ürün kullanırken Kore’de bu oran %68’e çıkıyor.
       
CelluVieTM Kompleks
Yapılan testlerde güçlü Exquisâge CelluVieTM Kompleks 72 saatte doğal kolajen üretimini ikiye katladığı kanıtlanmıştır. Cildin yenilenme sürecini desteklerken hücresel enerjiyi canlandırır. İçeriğindeki Acetyl Hexapeptit, Kahverengi Yosun, Sapindus Mukurossi meyvesi sayesinde göz ve dudak çevresindeki elastikiyet kaybı gibi yorgunluk belirtilerine karşı savaşır.

Yapılan testlerde
CelluVieTM Complex’ten SONRA cilt hücreleri
CelluVieTM Complex’in kolajen üretimini ikiye katlandığı gözlemlenmiştir.Anlamlı bakışlar ve güzel gülüşler

Exquisâge Beauty Revealing Eye and Lip Contour Cream enerji veren içerikleri ile cilde nüfuz eder.

İran ipek ağacından elde edilen güçlü bir biki olan Gülibrişim, cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur, iritasyonu engeller ve olgunlaşmanın gözle görülen belirtilerini en aza indirir.
Altın Papatya, göz çevresindeki yorgunluk belirtilerini önlemeye yardımcı olur; koyu halka ve şişkinliği gözle görülür ölçüde azaltır.
Hiyaluronik Asit su tutma özelliği ile cildi nemlendirir.

Düzenli kullanıldığında göz ve dudak çevresi canlanır. Exquisâge Beauty Revealing Eye and Lip Contour Cream anında ve uzun süreli etkisini gösterir. Kokusuyla şımartan hafif formülü anında göz çevresini yatıştırıp canlandırırken dudak kontürünü belirginleştirir, ifadeyi yumuşatır ve cildin elastikiyetini artırır. 
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 299 TL.

Tüm cilt tipleri için uygundur.
Paraben içermez.
Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.
Komedona neden olmaz.
Etkisi klinik olarak test edilmiştir.
%84 oranında doğal içeriklerden oluşur.7 yorum

 1. işte bu tam bana göreymiş :-)) ben dudak kontürüne özellikle krem sürmeyi hep unutuyorum bir de ihmal etmemem lazım :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen ben de unutuyorum İrem'cim, ama gündüz nemlendiricisi de yetiyor olmalı dudak konturu için ya :)))

   Sil
 2. gözler direk yaşı ortaya çıkaran unsur! İyi bakmak lazım onlara :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen İlke! Darphin'in her ürününü seven biri olarak bunu da merak ettim! Elimdeki göz çevresi kremlerim bitince aklımda bu var :)

   Sil
 3. Çok güzel bir urunmuş. Denemek isterim ben bunu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nilgün ben de çok merak ettim ürünü; kremlerim bitince alacağım sanırım :)

   Sil
 4. Çok güzel bir urunmuş. Denemek isterim ben bunu.

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.