Bee Beauty Yaban İğdesi ile Zenginleştirilmiş Yüz Bakım Maskesi


21 Kasım 2016 Pazartesi

Gratis'in bir süre önce gönderdiği Bee Beauty setinin içinden çıkan Yaban İğdesi ile Zenginleştirilmiş Yüz Bakım Maskesini 1 aydan fazla bir süredir kullanıyorum ve artık yorumlayabilirim diye düşünüyorum. O zaman, bugünün ikinci yazısı da bu güzel maske olsun mu?

Fondaki poster: ibeking.com

Bee Beauty Yaban İğdesi ile Zenginleştirilmiş Yüz Bakım Maskesi 100% Doğal Kaynaklardan elde edilen, kil içeriği ile cildi arındırmayı hedefleyen ve tüm cilt tiplerine uygun olduğu iddiasında olan bir ürün. Diğer vaatlerini aşağıdaki görsellerden de okuyabilirsiniz; ama, benim dikkatimi bu vaatlerle birlikte temiz içeriği de çekti doğrusu. Zaten Bee Beauty Yaban İğdesi serisinin içerikleri genel olarak çok memnun edici.


Maskenin haftada 1-2 ya da 2 kere kuru ve temiz cilde uygulanıp, 8-10 dakika bekletildikten sonra ılık su ile temizlenmesi öneriliyor. Ben de maskeyi fotoğraflarda gördüğünüz kedi dili fırçaya alıp, cildim kuru olduğu için yalnızca T-Bölgeme uyguluyorum ve 10 dakika kadar beklettikten sonra ılık su ve doğal bir sünger yardımı ile temizliyorum. Maske kil içermesine karşın ciltte kurumayan maskelerden ve kıvamı da köpüğe yakın. Dolayısıyla, cildimi kurutmadan T Bölgemdeki fazla yağı alıyor ve temizlemesini de oldukça beğeniyorum. 


Bee Beauty Yaban İğdesi ile Zenginleştirilmiş Yüz Bakım Maskesi'nin fiyatı -yanlış görmediysem şu anda 19,90 TL civarına inmiş ve Gratis'lerde satılıyor. Hem içeriği temiz, hem de temizlemesi başarılı, aynı zamanda hassas ciltlere de uygun bir kil maskesi arıyorsanız aklınızda olsun derim.

Mutlu Haftalar!

20 yorum

 1. Fiyatına oranla içeriği mükemmelmiş, elimdeki maske bitmek üzere denk gelirsem ben de bakayım, ellerinize sağlık :) Bu arada fotoğraflar harikaa <3 :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mary çok teşekkürler, gerçekten fiyatı içeriğine göre gayet iyi! Fotoğrafları beğenmene de çok sevindim, sevgiler!

   Sil
 2. maskeyi ben 1-2 defa deneyebildim henüz köpüğü ile beraber kullanmak için bekletiyorum .. ama kullananlar genelde memnun ben de seveceğimi umuyorum güle güle kullan canım .-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler İrem'cim; ben maske, köpük ve gece kremini eş zamanlı kullandım; ama, birbirlerine çok bağlı ürünler olmadıklarını düşünüyorum. Sen de güle güle kullan şekercim, öperim!

   Sil
 3. Ben de Himalaya'nın maskesini aldım, bakalım nasıl olacak ben de çok merak ediyorum :) 💕 yaban iğdeliye rağbet çok heralde ne zaman baksam tükenmiş oluyor burada

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeni olup da lansmanı da güzel yapılınca epey ilgi çekti sanırım Esra'cım :) Ondan kalmıyor olabilir. Ben, bizim Gratis'te sıklıkla görüyorum gerçi :) Sevgiler!

   Sil
 4. Fotoğrafları tek tek inceleyip baktım Başaaaak. Bayıldım fotoğraflarına *.* Bende geçen Himalaya'nın maskesini denedim epey beğendim. Bir daha gittiğimde aklımda bulunsun. öptüm çok :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nisa çok sevindim beğenmene... arada böyle denemeler yapıyorum; ama bu fonu ben de sevdim, epeyce ürün çektim; bıkabilirsiniz yani görmekten :))) Çok teşekkür ediyor kocaman öpüyorum!

   Sil
 5. Başak'cım ben de henüz bir kez denedim ve beğendim. Ben bir cesaret tüm yüzüme uyguladım denemek için ve hiç zarar vermedi, tahriş, kızarıklık yaşamadım. Umarım kullandıkça bende etkileri de değişmez. Senin de beğenmene pek sevindim. Güle güle kullanalım. Öpüyorum <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blana'cım, gerçekten nazik bir maske. Ama yanaklarım çok nemsiz olduğu için ben kildense, senin şu PTR balkabaklı maskeyi sürmeyi tercih ediyorum :) O da pütürcüklü ya, arındırıyordur herhalde :) Güle güle kullanalım bence de şekercim, öperim!

   Sil
 6. Kil maskeleri genellikle bende hassasiyete sebep oluyor. Bir de bunu denemeli :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blana'nın cildi tahriş olmadıysa, seninki de olmaz diye düşünüyorum Gül'cüm :) Tanıdığım en hassas ciltli insanlardan biri o, diğeri de Zeynuş :)) Öptüm çok!

   Sil
 7. Güzel maskeymiş Başak'çım, görebilirsem alırım. Bizim buradaki minnak Gratis'te ne arasam bulamıyorum :))) Teşekkürler canım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gökçe, ya o minnak Gratis ve Watson'slar insanı ümitlendirip hayal kırıklığına uğratma konusunda bir numara cidden :) Denk geldiğinde aklında olsun, öptüm!

   Sil
 8. Elimdekileri bitirmeye çalışmaktan henüz bunu deneyemedim. Ama sen beğendiysen güzeldir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğendim beğendim, eldekiler bitince gönül rahatlığı ile kullanabilirsin İlknur'cum :) Öperim!

   Sil
 9. Yaban iğnesi çok faydalıymış böyle bir ürünün içeriğiyle birleştirilmesi çok iyi olmuş.En kısa zamanda deneyeceğim içeriğide çok temiz gerçekten rahatlıkla kullanılabilir:)

  YanıtlaSil
 10. aiy ben bu maskenin kil içerdiğini bilmiyodum, nasıl kaçırmışım!
  çünkü kil maskesi <3 ben :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Burcu'cum, kendisi güzel bir kil maskesi; hem de cildi kurutmayan cinsten. Öperim!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.