Hayalindeki Etkinliği gigbi.com ile Planla!


10 Nisan 2017 Pazartesi

Çocuklar, doğum günlerini büyüklerden daha büyük bir coşkuyla beklerler. Her çocuk doğum günü için sabırsızlanır ve gün sayar. Büyükler için doğum günü yaşlanma anlamına gelse de çocuklar doğum günlerinde ilgi odağı olur ve gelen misafirlerle beraber yapılan doğum günü partisinde bolca eğlenir. Çocuğunuzun doğum gününde her şeyin yolunda gitmesi, hem çocuğun hem de gelen misafirlerin bolca eğlenmesi için bir doğum günü organizasyonu hazırlayabilirsiniz. 


Çocuğunuzun ve misafirlerin eğlenmesi için en uygun yol palyaço kiralamaktır. Palyaço kiralama, çocukları eğlendirir ve onların nelerden hoşlanacağını iyi bilirler. Çocuklara yaptıracağı aktiviteler, eğlenceli oyunlar sayesinde partiye gelen bütün çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamadan doyasıya eğlenirler. Doğum gününe davet edeceğiniz palyaçonun yüz boyama yapmayı bilen biri olması da sizin için ayrı bir avantaj olacaktır.

Doğum günü için biri yüz boyama yapmayı bilen bir palyaço olmak üzere iki palyaço da davet edebilirsiniz. Böylece biri çocuklarla ilgilenirken diğeri rahatça yüz boyayabilir. Parti için palyaço çağırmak iyi bir fikir ancak önemli olan iyi bir palyaço bulmaktır. Palyaço bulmak için en kısa yol ise gigbi.com’dan teklif almaktır.


Gigbi.com’dan “Hızlı Teklif” butonuna tıklayarak çocuğunuzun doğum günüyle ilgili ayrıntıları girmeniz ve istediğiniz alanda profesyonelleri seçebilirsiniz. Palyaço kiralamak için doğum günüyle ilgili isteklerinizi de forma yazabilirsiniz. Palyaçoların yapmasını istediğiniz yüz boyama, sihirbazlık gibi özel şeyler varsa bunları da belirtmeniz net bir fiyat almanız için önemlidir.

Siz, doğum günü partisiyle ilgili bilgileri girip alan seçtikten ve formu gönderdikten sonra birkaç dakika içerisinde seçtiğiniz kategorideki profesyonellerden size fiyat teklifleri gelmeye başlar. Teklif almak için de bu kişilerle çalışmak için de gigbi.com’a herhangi bir ücret ödemezsiniz.

gigbi.com’dan teklif almaya başlamanız için uzun formlar doldurmanıza ya da aktivasyonla uğraşmanıza gerek yok. Teklif almak için form doldururken aynı zamanda şifre belirleyip üye de oluyorsunuz. Formu doldururken telefon numarası belirtme zorunluluğunuz da yok. Gelen teklifler için bildirimler size mail olarak geliyor. Siteye giriş yaparak teklifleri görüntüleyebiliyorsunuz. Gelen tekliflere bakarken teklif veren profesyonelin profiline de bakabilir ve hakkında yapılan yorumları okuyarak onunla daha önce çalışmış kişilerin düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Bu, karar vermeniz için de önemli bir yöntem olacaktır.

Daha ayrıntılı incelemek isterseniz https://www.gigbi.com/4 yorum

 1. Çok güzelmiş, yaklaşan doğum günümüz için aklımda olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlknur site benim de çok hoşuma gitti, ben de Çınar için deneyeceğim sanırım :)

   Sil
 2. şimdi artık her şey ne kadar kolay oğluş küçükken ne uğraşırdım doğum gününü planlayacağım diye şimdi olsa seç bir tema her şeyi istediğin gibi düzenlesinler süpermiş :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen İrem'cim, imkanlar nasıl çoğaldı, inanılmaz!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.