Colour Pop Ultra Satin Lip -Calypso


5 Mayıs 2017 Cuma

Colour Pop Ultra Satin Lip Calypso'yu bir instagram hesabında LaLa far ile birlikte uygulanmış halde gördüğümde bayılmıştım. LaLa'yı alırken Calypso'yu da yanına ekledim. Gelince de ne kadar iyi bir tercih yapmış olduğumu bir kez daha anladım!


Ultra Satin Lip rujların yapısından Aquarius Lip Bundle yazısında bahsetmiştim. Ve o yazıda bahsettiğim gibi, Calypso yapı olarak Aquarius'tan çok farklı bir ruj. Aquarius ne kadar pütür pütür duruyorsa, Calypso o kadar yumuşak ve pürüzsüz uygulanıyor dudağa. Yapısı oldukça yumuşak, pigmentli, opak ve dudakları asla kurutmuyor. Dudaktan silinmesi epey zaman alsa da, transfer olan bir ruj. Ama dişlere bulaşmıyor, ki benim için önemli olan kısmı bu.


Calypso rengi ise sıcak tonlu, koyuya yakın bir gülkurusu. Dudakları çok canlı ve sağlıklı gösteriyor; altın, roze altın ya da gül kurusu farlarla çok güzel kombinleniyor. Aplikatörü de dudak kalemi olmadan rahat bir uygulama yapmayı sağlıyor aslında; ama yine de bu kadar hacimli olmasaydı iyi olabilirdi. 


Epey sevdiğim bir ruj olan Calypso'yu ilk aldığımda çantamdan ayırmıyordum; bu aralar yine hep yanımda. Ulaşmak isterseniz, @trendyonair'a sipariş verebilirsiniz. 

Mutlu Cumalar!

12 yorum

 1. İlk bakışta lip gloss havası gördüm ama onun gibi yapış yapış hissi vermeyen bir ürün galiba :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır Yeşim, gloss değil; lkit ruj diyebiliriz :)

   Sil
 2. çok güzel bir renk ama dudağında farklı bileğinde farklı görüyorum sanki dudakta daha kızıl kahve duruyor ki çok beğendim o duruşu :-)) güle güle kullan :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim dudaklarım biraz koyulaştırıyor rujları İrem'cim :) Teşekkürler cnaım, öptüm çok!

   Sil
 3. nasıl güzel bir renk çok yakismis:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çağrı'cım çok teşekkürler, öptüm!

   Sil
 4. Başak'cım bu ruj çok güzelmiş ve bence, dudağında bileğindekinden çok çok daha güzel durmuş :) Benim de aklımda olsun :) Güle güle kullan, kocaman öperim <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blana'cım, ben de dudağımdaki duruşunu daha bir çok seviyorum. Çok tatlı bir renk cidden! Öptüm!!

   Sil
 5. Başakcım duruşuna bayıldım! En özendiğim ve fakat bana en yakışmayan tonlardan! Bence de transfer olsa da dişe bulaşmaması fazlasıyla yeterli, en azından dudak kurutma sıkıntısı olmuyor. Benim aklım hala Midi'de! Ama cidden ruj almak vicdan azabı olmaya başladı bana ondan dişimi sıkıyorum!
  Kocaman öptüm!
  Zeynep

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay Zeynuş ya, rujlarla ilgili olarak ben de vicdan azabı yaşıyorum. Aslına bakarsan, tüm makyaj malzemelerimle ilgili aynı azabı yaşıyorum. Bu beni durduruyor mu? Hayır! Çok fena yani... ben de öptüm!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.