Klapp X-Treme Anti Wrinkle Lip Boost || Kırışıklık Karşıtı Dudak Dolgunlaştırıcı


19 Haziran 2017 Pazartesi

Yaklaşık 2 ay önce Lila Kutu tarafından Klapp markasına ait bu ilginç ürün denemem için gönderildi. Dudakları hem dolgunlaştıran, hem de bakımını yaparken kırışıklarının giderilmesine de yardımcı olmayı vaat eden bu ilginç dudak kremini o zamandan beri deniyorum ve yorumlarımı sizlerle paylaşma vaktim geldi! 


Klapp X-Treme Anti Wrinkle Lip Boost, peptidlerle dudaklarda oluşan kırışıklıkları azaltmaya yardımcı bir dudak bakım ürünü. Düzenli kullanımda kurumuş, çatlamış, kabarmış dudaklarıı düzeltmeyi, dudaklara bakım yaparak hacim vermeyi vaad ediyor. İçeriğinde acı badem yağı ve bitkisel içerikler mevcut.  


Aslında bakarsanız, çatlamazsa asla aklımıza bakım yapmak gelmeyecek yerlerden biri dudaklarımız, değil mi? Ama kırışmış dudak çizgileri de yaşımızı ele veriyor. Ayrıca, pürüzsüz dudaklarda rujun çok çok daha iyi durduğu da bir gerçek. Ben de hem dudaklarıma bakım yapmak; hem de hacim etkisini gözlemek için bu ürünü bir süre düzenli olarak sabah-akşam kullandım. 15 mL'lik tüp ambalajda sunulan bu ürünün losyon kıvamında bir yapısı var. Sabah ve akşam bir miktar ürünü tüpten dudaklarıma alıp parmaklarımla masaj yaparak yedirdim. Daha sonra üstüne ayrıca lipbalm geçtim.


Aslında, yarattığı sonuçtan epey memnun kalmıştım. Dudakları anında rahatlatıyor, gerginliğini alıyor, bir miktar hacim veriyor ve inanılmaz pürüzsüzleştiriyor! Gerçekten peeling yapmışçasına yumuşak ve dolgun görünen dudaklara sahip oluyordum. Ancak, içindeki parabenler nedeniyle bu ürünü günlük kullanmamaya karar verdim. Ve kendisini en sevdiğim ruj bazım ilan ettim! 

Özellikle, mat rujlardan önce uyguladığımda rujun yapısını değiştirmeden, rujun dudakta harika görünmesini sağlıyor. Parmaklarıma yedirdiğim zaman, dudaklarımda kremsi ya da parlak bir görüntü kalmadığı için hiçbir rujun yapısını bozmuyor, duruşunu değiştirmiyor; ama, uygulanan yüzeyi mükemmelleştirdiği için çok daha düzgün durmasını sağlıyor!


Klapp ürünlerine Lila Kutu'dan ulaşabilirsiniz. Siz benzer ürünler kullanıyor musunuz? 


12 yorum

 1. Başak'cım içeriğindeki paraben ailesini görünce bir durmuştum ama mat ruj bazı olarak kullanmak harika bir fikirmiş! Ayrıca etkisini de çok beğendim, parabenler olmasa, aslına bakarsan tam ihtiyaç duyduğum tarzda bir ürünmüş. Güle güle kullan, öpüyorum <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blana'cım, anlık etkisi güzel; yoksa o paraben ailesi ile hiç şansı yoktu :) Öptüm!!

   Sil
 2. ben de aynı şekilde kullanıyorum ama sadece akşamları sabah dudaklarım hakikaten pürüzsüz görünüyor :-)) sevgiler canım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İrem'cim, aklın yolu bir! Öptüm çok!

   Sil
 3. Lila kutuyu duydum ama Klapp markasını duymamıştım.Daha önce dolgunlaştırıcı etki vaat eden Note BB Lip Corrector 3D Effect kullanmıştım.Çok ta memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim.Bu tür vaatleri olan ürünlerin de geçici etkiye sahip olduklarını düşünüyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeşim, her kozmetik ürününün etkisi geçici, sonuçta estetik ameliyat yapmıyor bu ürünler :) sevgiler!

   Sil
 4. Dudak bakımı benim için günlük cilt bakım rutinimin olmazsa olmazı :) Bu üründen daha farklı etkiler bekledim sanırım özellikle dolgunluk vaadinden dolayı sanırım,anlaşılan o konuda pek bir etkisi yok.:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selinay'cım, çok fazla dolgunluk vermiyor, bir miktar. Bir de pürüzsüz gösterdiği için sanki dolgunmuş gibi geliyor da olabilir. Öptüm!

   Sil
 5. Büyükbir heyecanla okuyordum ki, son anda can alıcı bir paraben vurgunu ile 10 adım geri gittim. Ben parabeni sürmekten çok yemekten çekindiğim için (bazı yiyeceklerde de bulunabiliyor-du) fakat günlük kullanım için değil de özel zamanlar için gerçekten çok idealmiş. O zaman özel günlerinde güle güle kullan diyeyim.
  Öperim kocaman!
  Zeynep

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Zeynuş'um, artık özel gün mat ruj altlığı yaptım kendisini :)) Öptüm çok!

   Sil
 6. Lila Kutuya bir bakalım o zaman...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biraz fiyatını yüksek buldum ben Nilgün ama bir bak istersen :)

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.