Olivarrier Dual-Moist Toning Lotion || Dual-Moist Tonik-Losyon


19 Ağustos 2017 Cumartesi

Yazılara cilt bakımı ve Kore kozmetiğinden devam ediyoruz :) Olivarrier markasından daha önce BURADA bahsetmiştim. Bugün de, o yazımda da çok sevdiğimden dem vurduğum Olivarrier Dual Moist Toning Lotion bloga konuk oluyor. 

I previously talked about Olivarrier brand in my previous posts (Click). Today, I will talk about Olivarrier Dual Moist Toning Lotion


Dual Moist Toning Lotion pH seviyesi 5,5 olan, mikro hyaluronik asit ve bitkisel skualen içeren bir tonik-losyon. Asidik yapısı ile cilde uyumlu bir ürün ve cildin doğal pH'ını değiştirmediği için de oldukça zararsız. Mikro hyaluronik asit ve bitkisel skualen ile cilde ihtiyacı olan nemi verirken, cildi ölü hücrelerden de arındırmayı hedefliyor. Dual/çifte etkisi ise, hem düşük pH ile cilt bariyerini korumasından, hem de cilde içten nem vermesinden kaynaklanıyor.

Dual Moist Toning Lotion is an acidolous toning lotion with a pH value of 5.5; and it contains micro-hyaluronic acid and olive squalene. Acidolous products help the skin by minimizing the stimulation. Micro-hyaluronic acid fills the skin with moisture and olive squalene is a natural skin barrier for moisture. The toning lotion also aims to remove dead cells from the skin. With its dual action, the lotion protects the skin barrier while providing inner moisture.


Aslında bir pamuğa dökülerek sabah-akşam kullanılması önerilen losyonu ben avucuma döküp yüzüme tampon hareketlerle uyguladım. Hafif yoğun yapısı olan bu losyon cildi anında nemlendirip canlandırıyor. Üzerine uyguladığım serumun ve nemlendiricinin de etkisini arttırdığını düşünüyorum. Cildim çok daha esnek ve canlı görünüyor.

The lotion is recommended to be applied by a cotton pad; however, I poured a small amount in the palm of my hand pressed onto my skin every morning and every evening. It has a slightly thick and sticky texture; however, it is quickly absorbed, leaving a moist and fresh skin. The lotion doubles the effects of the serum and moisturizer I apply o top of it. My skin looks more supple and bright.


Bittiği zaman yeniden alacağım ürünlerden olan Dual Moist Toning Lotion'ı jolse.com'dan temin edebilirsiniz. 

I will be re-purchasing this product for sure when I run out of it. If you are interested, you can check jolse.com


Ürün jolse.com tarafından denemem amacıyla gönderilmiştir. Yorumlarım objektiftir. 
The product was sent by jolse.com for review purposes. My blogpost includes my unbiased comments. 4 yorum

 1. Bu tarz nemlendirici etkili, cildin ph ını düzenleyen toniklere bayılıyorum. Temizleme sonrası cildimi gerçekten rahatlatıyorlar. Benim de aklımda olsun, Başak'cım :) Güle güle kullan, çok öperim <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen ben de Blana :) Bu tonik de kullandığım en güzel toniklerden olabilir gerçekten. Aklında olsun canım! Öperim!

   Sil
 2. Böyle ürünler gerçekten çok güzel ve benim sevdiğim türden. Güle güle kullan Başakcığım
  Sevgilerle :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.