L'Anné Rejuvenation Serum Vitamin C + Hyaluronik Acid || Gençleştirici Serum C Vitamini ve Hyaluronik Asit


27 Eylül 2017 Çarşamba

L'Anné bana ulaşmasından önce duyduğum bir maka değildi. Fakat içeriğine ve üretim yerine (ABD) baktığımda, denemek için heveslendiğimi söylemeliyim! Nitekim, elime geçtiğinden beri (2 aydır) düzenli olarak kullanıyorum ve hazır bitirmek üzereyken yorumlarımı sizlerle paylaşabilirim!


L'Anné Rejuvenation -yani gençleştirici- Serum 50 mL'lik pompalı bir ambalajda geliyor. Ambalaj bu tür jel-serumlar için en sevdiğim olan, alttan sıyırmalı mekanizmaya sahip. Böylece ürünü son damlasına kadar kullanabiliyorum. 


L'Anné Rejuvenation Serum, C vitamini ile ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmayı ve kolajen üretimini tetiklemeyi, hyalüronik asit ile cildi dolgunlaştırmayı ve sıkılığını arttırmayı hedefliyor. Sonuç olarak, daha sıkı ve nemlendirilmiş bir parlaklık vermeyi vaat ediyor. A, E ve D vitaminleri ile de zenginleştirilmiş serumun ayrıca yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri, kurumuş veya pürüzlü cilt belirtilerini tersine çevirmek gibi de iddiaları var.


Sabah-akşam temiz cilde 4-5 pompa alınıp dairesel hareketlerle masaj yapılarak yedirilmesi önerilen, renksiz ve kokusuz, jel kıvamındaki bu ürünü ben sabah-akşam (bazen de makyajımı çıkardıktan sonra) 2 pompa alarak uyguladım (2 pompa benim yüzüme yeterli geldi). Cildi anında rahatlatıp, nemlendirdiğini de gözlemledim. Üstüne kullandığım nemlendiricinin etkisini de arttırdı. 


Cilt tarafından kolaylıkla emilen serum yapış yapış bir his de bırakmadı. Bu anlamda da epey sevdim. Ankara havasından dolayı nemsizliğime çare olamasa da, cildimin kuru bölgelerini giderdi. Bir de, yazın oluşan güneş lekelerimin rengini bana göre epeyce açtı. Böyle bir etkiyi tespit edebildiğim ilk serum oldu diyebilirim. 


Düşük miktarda silikon içeren serumun içeriğini genel olarak beğendim. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka olması ise ayrıca güzel. Fiyatı 225 TL olan bu serumu almak isterseniz, BURADAN sipariş verebilirsiniz.
12 yorum

 1. Başak'cım markayı ben de daha evvel hiç duymamıştım. Cilt lekerini hafifletmesi şahaneymiş! Alttan sıyırmalı mekanizmaları çok seviyorum, dipte kalan ürünü almak için sistem geliştirmem gerekmiyor😃 Güle güle kullan, çok öpüyorum❤️💐

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blana'cım, aynen bu serumun her şeyini sevdim ben! Aahahaha ayrıca evet, ambalajı kesip bölüp parçalamaya da lüzum yok! Ama nemlendirme olarak Clinique Moisture Surge daha iyi sanki sanki :) Öperim!

   Sil
 2. Markayı ilk kez duydum ama etkileri güzelmiş yaş 30'u geçince cilt bakımı daha bir önem kazanıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen Ayşe'cim, 30'u geçince aksiyon almak lazım :) Öperim!

   Sil
 3. hiç duyduğum bir marka değil ama ilgimi de çekti özellikle lekelerde etkili olması iyiymiş :-)) bakacağım sitesine..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet İrem'cim, bir incele bakalım. Ben sevdim ve işe de yaradı hani :) Öperim!

   Sil
 4. O halde birçok vaadini yerine getiriyor diyebiliriz. Güle güle kullan Başakçım :)

  YanıtlaSil
 5. Güven duydum açıkçası. Sen tamam diyorsan bakalım o zaman canım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben etkilerini baya beğendim Nilgün'cüm, nemsizlik sorunumu büyük ölçüde ortadan kaldırdı gibi hissediyorum :) Öptüm çok!

   Sil
 6. Burun kısmında lekeleme başladı bu üründe serum diyor yazında bu ürünler lekelenmeyi artırabilirmiş doğru mudur devem etmeli miyim yoksa yazın aramı vermeliyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu serumun içinde soyucu herhangi bir madde olmadığından lekelenme yapma ihtimali yok. İyi bir güneş koruyucu kullanıyor musunuz?

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.