Basın Bülteni: Darphin Predermine Sculpting Night Cream -Gece Boyu Korse Etkisi!


14 Kasım 2017 Salı

Gece açan sümbülteber çiçeğinin güçlü etkisi ile Predermine Sculpting Night Cream cildinizi gece boyunca bir korse gibi sararak sıkılaştırıyor.  

Aydınlık ve daha sıkı bir ciltle güne başlayın...Cilt gece uykuya daldığımızda «onarım moduna» geçer, kendi kendini yenilemeye başlar ve faydalı içerikleri daha kolay kabul eder. Yeni Darphin Sculpting Night Cream gece açan Sümbülteber çiçeğinin canlandırıcı etkisi ve içerdiği vitamin karışımının gücü ile gece boyunca cildi bir korse gibi sarar, sıkılaştırır ve yüz kontürünü belirginleştirir. Doğal kolajen üretimini destekler, kırışıklıkları doldurur ve cildi gözle görülür ölçüde kaldırır. %84 doğal içeriklerden oluşur.


Yenileyici çiçek karışımı
 • Su Yoncası: Elastini koruyan lifleri güçlendirir ve hasar görmesini engellemeye yardımcı olur. Sıkılık kaybını engellemede gözle görülür ölçüde fark yaratır. Gözle görülür sıkılık için kolajen liflerini korur.
 • Iris Florentina: Kolajen üretimini harekete geçirir, cildin daha genç görünmesi için direncini artırır ve cildi güçlendirir.
 • Gece Açan Sümbülteber Çiçeği: Gece açan, canlandırma etkili çiçek cildi nemlendirir ve uyku sırasında canlanma sağlar.
Zamanı durduran vitaminler
 • E Vitamini: Cildi besler ve bariyerini güçlendirir.
 • C Vitamini: Cildin aydınlığını artırır.Önerilen perakende satış fiyatı: 429 TL.2 yorum

 1. Darphin’in sanırım tüm ürünlerinde aklım var😍 Özellikle kuru ve olgun ciltlere yönelik ürünlerini çok başarılı buluyorum. Fiyatları bu kadar cep yakmasa, başka markalara bakmazdım sanırım.
  Paylaşımın için teşekkürler Başak’cım, öpüyorum❤️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah Blana'cım, yorumunda o kadar haklısın ki... arada Elca'ya bakmaya çalışıyorum, düşen olursa alayım diye :)) Her ürünü çok güzel, bu gece kremi de rüya gibi bir şeymiş (denemeye başladım). Öptüm çook!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.