Zaful ile Sıcak, Rahat ve Şık bir Kış || Cozy, Comfy, Chic Winter with Zaful / L'Arc-en-ciel

Zaful ile Sıcak, Rahat ve Şık bir Kış || Cozy, Comfy, Chic Winter with Zaful


29 Aralık 2017 Cuma

Geçen sezondan beri yükselişte olan kadife trendi kış geldikçe gözüme daha da tatlı görünür oldu. Özellikle trikolarla birlikteliklerinden çok hoşlanıyorum ve bence hem şık, hem de rahat kombinler ortaya çıkıyor. Zaful'dan seçtiğim bir kaç tanesi ile aşağıdaki kombinleri yaptım, umarım beğenirsiniz.

The rising velvet trend catches me more and nore as the temperature decreases with winter. Especially, I find the match of velvet and knitwear very cozy, comfy, and chic at the same time. Below you can find my tips from Zaful to wear them together, I hope you like them, too!


Üstteki kombinin hem renkleri, hem de pantolon ve bluzun modeli çok hoşuma gitti. Tabii bu kombin için epey bir boy lazım; ama, taşıyabilende çok hoş duracağı kesin diyorum.

I loved the cut and color of velvet pants and top above. This outfit would look chic and elegant on tall ladies of course!


Bu dantelli kadifelerin de örgü yün hırkalarla kombinleri bana hep çok romantik geliyor. Altına kot pantolonla bile hoş duracağını düşünüyorum. Hatta bu hırkayı ve içine başka bir kadife üstü sipariş verdim bile... o da sürpriz olsun, burada yazdığımda okursunuz :)

I find the combination of lace detailed velvet tops and knitwear cardigans very romantic. Even paired with jeans, this outfit would look nice for any occasion. I already ordered the cardigan in this image and another lace top -which you will be able to see when I post it on blog hopefully :)

Happy cozy, comfy, chich new year and winter!!!
Hiç yorum yok

Yorum Gönderme

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.