Gamiss ile Romantik Sevgililer Günü || Romantic Valentine's Day with Gamiss / L'Arc-en-ciel

Gamiss ile Romantik Sevgililer Günü || Romantic Valentine's Day with Gamiss


22 Ocak 2018 Pazartesi

Evet, kalplere boğulacağımızın sinyalini geçen hafta sonu yazdığım dilek listesinde vermiştim; hız kesmeden Gamiss ile devam ediyorum. Gamiss'in Valentines Days sayfalarına bakarken bu şirin, romantik, "vintage" elbiseler dikkatimi çekti. Hani belki aramızda böyle konsept bir partiye katılan olur, ya da zaten bu tarz hoşuna gidiyordur diye de paylaşmak istedim :) 

Yes, I have warned you that we will be drown in hearts this month in my latest wishlist; and now we are continuining with Gamiss. While I was checking Gamiss Valentines Days pages, I came across these cute, romantic, vintage dresses for this special day. These will be fun if you are going to a theme-party, or may be you already love this style and looking for these vintage dresses.


Böyle minnoş elbiseler giyince, saçları da romantik bir havaya sokmak lazım. Saç aksesuarları her zaman en sevdiğim takılar arasındadır. Gamiss'in Sevgililer Günü sayfalarında da, aksesuar bölümlerinde de pek çok zarif saç aksesuarı bulabilirsiniz. Ben kır çiçeği görünümlü taçlar ile ortası boş ya da taşlı tokaları çok seviyorum. Hatta kendim için de gözüme bir B harfi kestirdim!

When you wear such cute dresses, you need to adjust your hair accordingly as well. Hair accessories are among my favorite accesories and I love using them to look more romantic. Gamiss Valentines Day 2018 pages recommend you such hair accessories, but you can also search from the permanent accessory pages for them. I love wildflower headbangs and hollow out hair pins the most. I already picked myself a holloıw-out letter B.


Kendiniz hazırlandınız, sıra hediye almaya geldi. Hediyeleri de Gamiss Valentines Gifts sayfasına bakarak seçebilirsiniz. Hatta belki araya kendiniz için bir dilek listesi de sıkıştırırsınız?

Now that you are dressed up and ready to go, it is time to pick some gifts for your loved one. Gamiss Valentines Gifts pages can help you for this. And may be, you would like to prepare a wishlist for yourself... what do you think?8 yorum

 1. kırmızı olsun üç fazla olsun valla :)

  YanıtlaSil
 2. aslında bu tarz kıyafet hiç sevmem bana da hiç yakışmaz ama o ortadaki kombin ne kadar tatlıymış öyle :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de aynen senin gibi düşündüm İrem :)))

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Di mii? Ben de Burcu!! Ama ben kendime başka aldım ^_^ Öperim!

   Sil
 4. Hepsi de harika seçimler, ama aksesuarlar enfes...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenmene sevindim İlknur'cum, ben de çok sevdim :)

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.