Oriflame the ONE Colour Unlimited Göz Farı -Peacock Nacre


10 Ocak 2018 Çarşamba

Kalem ya da stick şeklindeki farlara pratik uygulama sağladıkları için bayılıyorum. Elimde kaç tane olsa da, yeni renklere hep açığım. Oriflame kataloğunda bu kalem farın rengini görünce çok beğendim ve elimdeki sıcak tonlara biraz alternatif yaratmak istedim. Colour Unlimited stick farlar suya dayanıklı ve kalıcı ürünler olarak katalogda tanımlanmış. Suya dayanma kısmını denemedim; ama, kalıcılığı bazsız da gayet başarılı. 24 saati bilemem; ama, tüm mesai gününü silinmeden kurtardı.9 farklı rengi bulunan bu farların bendeki rengi Peacock Nacre. İçinde altın ışıltıları bulunan, sedefli bir haki. Bu tonları dağıtılmış siyah göz kalemi ile kullanmayı çok seviyorum. Bence çok rock-chic bir görünüm veriyor. 


Uygulamasına bakarsak, göz kapağınıza uyguladığınız kalemi elinizle ya da fırça ile dağıtırsanız, tamamen yok olabiliyor. Üst üste bile aynı işlemi yapsanız, sonuç aynı oluyor. Ben yoğun bir şekilde uygulayıp, katlanma bölgesi ve dış köşeleri dağıtıyorum yalnızca. Bu şekilde hem rengi et elde edebiliyorum, hem de istediğim dumanlı görünümü sağlıyorum.Normal satış fiyatı 32 TL olan bu stick farlar şu anda 16,90 TL'ye satılıyor. Kalem farları seviyorsanız, aklınızda bulunsun derim. Oriflame ürünlerini sipariş etmek ya da kendiniz üye olmak isterseniz, @oriflame.blogger hesabı ile iletişime geçebilirsiniz.

6 yorum

 1. Yanıtlar
  1. Ben de katalogdan baktığımda bayılmıştım, gelince de aynı ton olmasına çok sevindim :) Teşekkürler Ümran'cım!

   Sil
 2. ben de bu ara baya değişik soğuk tonlara geçiş yaptım kışın fena olmuyor bence :-)) kalemin rengi güzelmiş güle güle kullan :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de arada bir değişik renkler kullanıyorum İrem :) Soğuklar da kışın hoş oluyor dediğin gibi, ama hiçbir şey rosegoldun yerini tutmuyor ahaha :) Öperim!

   Sil
 3. Bi ara kalem farlara fena sarmıştım artık eskisi kadar sık kullanmıyorum ama bunun rengi çok hoşmuş:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim bu ara sabahları makyaj için çok az zamanım kalıyor, o nedenle krem/kalem farlar kurtarıcı oluyor :) Sevgiler Ayşe'cim :)

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.