Darphin Stimulskin Plus Multi-Corrective Divine Eye Cream || Göz Çevresi Bakım Kremi / L'Arc-en-ciel

Darphin Stimulskin Plus Multi-Corrective Divine Eye Cream || Göz Çevresi Bakım Kremi


16 Nisan 2018 Pazartesi

Dünkü yazıma Darphin Stimulskin Plus Multi-Corrective Divine Eye Cream ile devam ediyorum... 


Darphin Stimulskin Plus Multi-Corrective Divine Eye Cream kristal reçine ve deniz zümrüdü içeriğiyle hücresel aktiviteyi harekete geçirip doğal kolajen üretimini arttırırken, deniz yosunun içerdiği polisakkaritlerle göz çevresindeki koyu halka ve şişkinlik görünümünü azaltmayı hedefliyor. 


15 mL cam kavanozda gelen bu lüks krem, beyaz ve hafif kıvamlı bir ürün. Ben geceleri göz çevreme uyguluyorum; ama, rahatlıkla gündüz de kullanabilirsiniz. Kıvamı sıvı olmamasına karşın kolayca emiliyor ve kullandığım süre boyunca yağ bezesi gibi bir sıkıntıya yol açmadı.Bu kremin en sevdiğim yanı, uyguladığım anda göz çevreme verdiği nem ve aydınlatıcı etki. Henüz ince çizgilerimde herhangi bir fark göremesem de, yenilerinin oluşmadığını fark edebiliyorum. Nem konusunda da oldukça başarılı. Ama açıkçası, fiyatını ve bu serinin diğer ürünlerini düşündüğümde, çok da etkilenmediğimi söyleyebilirim.


Darphin ürünlerine seçkin eczanelerden ve dermokozmetik sitelerinden ulaşabilirsiniz. Sizin favori göz çevresi kreminiz nedir peki?

Mutlu Haftalar!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.