Klaproos Cream Astaxanthine & Vitamin C içeren Hyaluronik Asit Yüz ve Göz Serumu / L'Arc-en-ciel

Klaproos Cream Astaxanthine & Vitamin C içeren Hyaluronik Asit Yüz ve Göz Serumu


7 Nisan 2018 Cumartesi

Blogumu uzun süredir takip edenlerin aşina olduğu bir marka Klaproos Cream. İzmirli bir eczane markası olan Kalproos Cream'in sade ama iddialı içeriklerden oluşan ürünleri mevcut. Daha önce %100 hyaluronik asit serumunu deneyip çok beğenmiştim; bu sefer de güçlü bir antioksidan olan astaksantin içeren C vitaminli hyaluronik asit serumunu deneme fırsatım oldu! Bakalım hakkında neler düşündüm?


Klaproos Cream Astaxanthine & Vitamin C içeren Hyaluronik Asit Yüz ve Göz Serumu alkol, paraben, parfüm ve renklendirici içermeyen bir ürün. Ayrıca içinde silikon da bulunmuyor. İçeriğine bakarak güçlü bir anti-oksidan ve yaşlanma karşıtı serum olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hem yüz, hem de göz çevresi için kullanılabilen bu serum, alındaki çizgilerin ve kaz ayaklarının görünümünü de hafifletmeyi vaat ediyor.Sanırım astaksantin nedeniyle tatlı, pembe bir rengi ve içinde minicik tanecikleri mevcut. Kıvamı bildiğimiz hyaluronik asit kıvamında (su-jel arası). Damlalıklı, kahverengi cam şişede sunulan serumun pipet mekanizması gayet düzgün çalışıyor ve en sonuna kadar ürünü damlalıkla alabiliyorsunuz.
Bir pipetten daha azı tüm yüze yetiyor. Ben sabah-akşam düzenli kullandığım 2 aylık süre boyunca önce elime bir miktar alıp göz çevreme uyguladım, daha sonra tüm yüzüme tonikten sonra, nemlendiriciden önce geçtim. Çok az yapış yapış bir his verse de kısa sürede bu his yerini nemli bir cilde bıraktığını ve üstüne uyguladığım nemlendiricinin etkisini de arttırdığını hissettim. İlk uygulamadan itibaren çok sevdiğim ve bitsin istemediğim bir serum oldu.
Etkisine gelince, cildimi daha nemli, daha dolgun hissetmekle birlikte, iki kaşımın arasındaki çizgileri önemli ölçüde hafiflettiğini de gözlemledim. Ayrıca, göz çevremi de nemli tuttuğu için yeni çizgi oluşumu fark etmedim. Bilindik pek çok markanın ünlü serumlarından çok verim alamamışken Klaproos Cream'in bu performansı beni hem şaşırttı, hem de mutlu etti! Siz de denemek isterseniz Klaproos Cream sayfasından alabilirsiniz. 

1 yorum

  1. benim de ilgimi çekti özellikle türk firmasıysa mutlaka bakacağım..

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.