Maybelline Total Temptation Mascara / L'Arc-en-ciel

Maybelline Total Temptation Mascara


13 Nisan 2018 Cuma

Maybelline'in iddialı bir şekilde piyasaya sürdüğü maskarası Total Temptation Mascara bugünün konuğu. Bu maskarayı bana önce Zeynuş'um doğumgünümde hediye etmişti. Daha sonra da basın ürünü olarak fotoğraflarda da göreceğiniz tüylü, tatlış çantasıyla birlikte geldi. Zeynuş'un hediyesi bitmek üzereyken, artık kendisinden bahsetme zamanım geldi diye düşünüyorum.Maybelline Total Temptation Mascara, pudra rengi ve siyah, bana göre albenili bir ambalajda sunuluyor. Kirpiklere arttırılabilir hacim verirken onları ağırlaştırmama ve hafif kalmalarını sağlama iddiasında. Ayrıca, hindistan cevizi kokusu ile de hoş bir uygulama sağlamayı hedefliyor.


Eliptik, kıl fırçaya sahip maskaranın fırçası aslında oldukça bilindik bir şekle sahip. Yalnızca, kıllarını ben bir tık sert buldum. Maskaranın kıvamı ne ıslak, ne de çok kuru; tam olması gerektiği gibi. Ve de rengi simsiyah. Maskara benim kirpiklerimi çok güzel kavrıyor ve kıvırıyor. 2-3 kat da süresem topaklanma yapmıyor, kirpiklerimi yapıştırmıyor ve ağırlaştırmıyor. Uygularken hafiften aldığım hindistancevizi kokusu da hoşuma gidiyor. Uzatma etkisi bence çok iyi değil; süper bir hacim de vermiyor ama bana yeterli geldi. Yağ ya da çift fazlı temizleyicilerle de rahatça kirpiklerimden çıkartabiliyorum. Günlük olarak elimin hep gittiği bir maskara oldu. Aşağıdaki görsellerde de iki lat uygulanmış halini görebilirsiniz.


Günlük olarak etkili bir maskara arıyorsanız, özellikle indirimlerde Maybelline Total Temptation Mascara'ya bir şans verebilirsiniz.

Mutlu Cumalar!

2 yorum

  1. Bayağı etkiliymiş Başakçım, Maybelline bence maskara konusunda başarılı ;)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aynen ben de çok beğeniyorum bu maskarayı İlknur'cum, biraz çabuk kuruyor ama olsun :) sevgiler!

      Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.