#KısaKısa: Bobbi Brown Remedies Moisture Rescue Kit / L'Arc-en-ciel

#KısaKısa: Bobbi Brown Remedies Moisture Rescue Kit


16 Mayıs 2018 Çarşamba

Bu minnoşları taaa yazın başında almıştım. Sürekli iş seyahatiyle geçen korkunç yaz döneminde bakım çantamdaydılar hep ve cidden çok işime yaradılar 🌟Bobbi Brown Remedies Moisture Rescue Kit’in içindekilere #kısakısa göz atalım mı?

✨  No91 Skin Reviver: İlk adım olarak bu tonik benzeri ürünü kullanıyoruz. Ben avucuma bir pipet alıp yüzüme tampon hareketlerle yedirmeyi tercih ettim. Cildi diğer adımlara hazırlayan ve canlandıran güzel bir tonikti.


No86 Skin Moisture Solution: Şeffaf ve kıvamlı bir sıvı olan bu solüsyonu da yine 1-2 pipet avucuma alarak, ikinci adım olarak yüzüme tampon hareketlerle uyguladım. Cildin nem seviyesini arttıran güzel bir serumdu. Üstelik sade ama gliserin, maya ekstresi ve sodyum hyaluronat içeriğiyle de gönlümü fethetti!


No93 Skin Fortifier: Üçüncü adım olarak ise çeşitli yağlardan oluşan Skin Fortifier’ı uyguladım. Gerçekten cildime hem nem, hem ışıltı verdi. Bu üçlüden en sevdiğim oldu diyebilirim!


Bobbi Brown'ın bu minik setini ara ara bütün yaz ve sonbahar boyunca seyahatlerimde kullandım. Üst üste 1 hafta kullandığım da oldu. Minik göründüklerine bakmayın, ara vermeden kullanımda sizi 1 aya yakın idare edecektir 🤗 ben set halinde online mağazasından almıştım. Ancak şu an yalnızca Brightener olan seti görebiliyorum. Yine de dönem dönem kontrole edebilirsiniz. Aklınızda olsun ❤️8 yorum

 1. Bobbi Brown'ın bu setini hiç bilmiyordum, işe yarıyorlarsa harika ❤️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fulya'cım, ben de bir alışverişte hediye limiti tamamlamak için bakınırken tesadüfen görmüştüm. O zaman fiyatı fazla gelmişti ama baya işe yaradı :) Çok sevgiler!

   Sil
 2. Bu aylarda kullanamam sanırım ama kışa doğru aklımda olsun ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Filiz'cim, bu daha çok kuru/nemsiz ciltlere yönelik bir set. Belki Brightness olanı sana daha uygun olabilir :) sevgiler!

   Sil
 3. Seyahatler için çok iyiymiş Başakçım :)

  YanıtlaSil
 4. Çok minik olmaları korkutuyor :( Çabuk biter onlar ben hor kullanıyorum biraz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de pek elimi korkak alıştırmam ama az miktarı yetmişti bana Ayşegül :)) sevgiler!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.