Marc Anthony Volume Cocktail Dual Styling -Hacim Veren Saç Şekillendirici / L'Arc-en-ciel

Marc Anthony Volume Cocktail Dual Styling -Hacim Veren Saç Şekillendirici


16 Ocak 2019 Çarşamba

Marc Anthony iyi içerikleri ve hayvan deney yapmamasıyla en sevdiğim saç bakım markalarından biri. Daha önce de BURADA markadan bahsetmiştim. Yılbaşından önce de bizlere çok tatlı bir basın kiti ulaştırdılar. Tam benim ince telli ve hacimsiz saçlarım için düşünülmüş Volume Cocktail ikili saç şekillendiriciyi gördüğüme epey sevindiğimi tahmin edersiniz!Volume Cocktail Dual Styling Saç Şekillendirici dolgun ve havalı saçlar yaratmayı vaad eden bir ürün. İki gözden oluşan ürünün bir tarafı Volumizing Cream (Hacim Verici Krem), diğer tarafı ise Root Lifting Souffle (Kökleri Havalandıran/Kaldıran) Sufle. Her iki gözün ayrı kapağı olduğu için ayrı ayrı da kullanmak mümkün; ya da hem dolgun, hem havalı saçlar için ikisini karıştırıp kullanmak da!Ürünün tek tek, ya da her ikisini de karıştırarak nemli saça dipten uca uygulanması ve sonrasında istendiği gibi şekillendirilmesi öneriliyor. Ben de saçlarımı yıkayıp taradıktan sonra her iki bölmeden aldığım ürünü de avucumda karıştırarak saç diplerimden uçlarına kadar uyguluyor ve başımı aşağı eğip saçımı tersten kurutuyorum. Volumizing Cream, tam krem formunda bir ürün; Root Lifting Souffle ise jel kıvamında. Her iki ürün de nefis kokuyor (hafiften turunçgil kokusu alıyorum; biraz da çiçeksi). Bu ürünün bende yarattığı sonuç bir harika! Gerçekten saçlarıma çok iyi hacim veriyor, verdiği hacim ertesi gün de etkisini koruyor. Saçta bir miktar doku bırakıyor; ama bu beni rahatsız etmiyor. Saç yağlı ya da kirli görünmüyor; yalnızca ellediğinizde o dokuyu hissediyorsunuz. Gıcır gıcır temiz saç hissi sevenlerin hoşuma gitmeyebilir. Bu ürünü kullanıp ardından maşa yaptığımda 3 gün çok rahat kullanabiliyorum. Saçımı yıkadıktan hemen sonraki etkisini aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz. Normalde o saçlar yumuş yumuş kafama yapışır; bu ürünü kullanıp kuruttuğumda ise fön çekmişim gibi duruyor.


Özet olarak, içerik, etki, performans ve kullanım kolaylığı açısından bayıldığım bir ürün oldu! İnce telli ve hacimsiz saçlara sahip herkese şiddetle öneriyorum. Dermokozmetik marketlerde bulabilirsiniz.

8 yorum

 1. Bu tarz durulanmayan ürünlerde saçı yağlandırmaması çok önemli benim için, onu yapmamasına sevindim. Saçlarım normalde hayli kabarık olduğundan benim için uygun olmayabilir diye düşünüyorum ama çift gözlü farklı bir ürün olması nedeniyle de denk gelirsem denemek isterim muhtemelen. Güle güle kullanın çok sevgiler ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fulya'cım, saçların normalde de kabarıksa evet, pek senlik olmayabilir. Ama başkasına gönül rahatlığıyla önerebilirsin ^_^ çok sevgiler!

   Sil
 2. Bu markanın ürünlerini merak ediyorum saçlarım biraz uzasın alıp deneyeceğim.:)

  YanıtlaSil
 3. Düz fönlediğim saçlarımı inanılmaz hacimlendirdi. Hatta ilk denediğimde fönlediğim saçıma sonradan sürdüm, yine aynı etkiyi verdi. Başarılı bir ürün bence de (:

  YanıtlaSil
 4. bu markayı cok merak ediyorum... almak lazım denemek lazım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendi saçına uygun ürünlerine bir bak derim, baya başarılı :)

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.