Farklı İhtiyaçlara Çözümler Sunan Bebek Bezi Çeşitleri / L'Arc-en-ciel

Farklı İhtiyaçlara Çözümler Sunan Bebek Bezi Çeşitleri


26 Mart 2020 Perşembe


Bebek bezi, bebeklerin gelişim süreçlerinin sağlıklı ve konforlu olmasına katkı sağlayan en önemli ürünler arasında yer alır. Bezler, bebek ve çocukların ihtiyaçlarına göre farklı formlarda pek çok özelliği barındırır. Watsons'ta klasik bez tasarım, külot yapılı bezler, suyla temas edebilen mayo tipi bezler ile alt ıslatma sorunu yaşayan çocuklara uygun bezler ürün modellerinden bazılarını oluşturur. Tahriş oluşumunu engelleyen, yüksek emicilik özelliği bulunan, hareket kabiliyetini artıran bebek bezi tasarımları anne ve babaların bebeklerine uygun ürünleri seçmesine yardımcı olur. Fiyat avantajı yaratmak, ihtiyaca uygun ürünü belirlemek gibi nedenlerle paket içindeki ürün sayıları değişkenlik gösteren bebek bezi, kullanıcıların bütçeleri için en ideal olanı almasını sağlar. Bebeğinize Özel Ürün Koleksiyonu

Tuvalet alışkanlığı edinene kadar bebeklerin ve ailelerin hayatını kolaylaştıran bebek bezi çeşitleri, bebek sağlığını koruyan teknolojileriyle ailelerin istediği güvenceyi onlara sunar. Bebek bezi markaları tarafından geliştirilen yenilikler, kendine özel davranışları olan bebeklerin daha mutlu olmasını sağlar. Sleepy Sensitive modelinde kullanılan saf suyla dokunmuş kumaş yüzeyi ile Evy Baby tarafından geliştirilen %100 pamuk doku gibi ürün farklılıkları seçimleri etkiler. Tüm özellikleriyle bebeklerinizin güven içinde olmasını sağlayan ürün serileri paraben, alkol ve Bisfenol A gibi zararlı maddeler olmadan üretilir. Organik malzemeler kullanılarak daha yumuşak ve emici özelliklere sahip olan bebek bezleri, çocuklarınızın huzurlu, ailelerin mutlu olmasına destek olur. 

Hayatınızı Kolaylaştıran Yenilikçi Tasarımlar

Bebeklerin severek kullanmaları için iç özelliklerinin yanında tasarımsal ve görsel detaylarda bezlerin tercih edilmesine katkıda bulunur. Çizgi film karakterleri, süper kahramanlar gibi çocuklar tarafından sevilen görsellerin yer aldığı ürünler, bebek bezi kullanma alışkanlığının edinilmesini kolaylaştırır. Prima Pure bebek bezinde kullanılan sıvı göstergeli tasarım, bezde biriken sıvıyı göstererek bebeklerin pişik gibi sorunlardan etkilenmeden bez değişimlerinin yapılmasına yardımcı olur. Giydirme ve çıkarma işlemlerini pratik hale getiren esnek bant yüzeyleri, bez değişimlerinde ebeveynlere kolaylık sağlar. Kız ve erkek bebeklerin fiziksel yapılarıyla uyumlu olarak hazırlanan ürün serileri, her yeni üründe çocukların eğlenceli anlar yaşamasına katkıda bulunur. Standart bezlerin dışında üretilen külot bez modelleri özellikle açık alanda yarattığı kullanım kolaylığı sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır.Sizi ve Bebeğinizi Yansıtan Bebek Bezi Koleksiyonları

Kaliteli dokularıyla bebeklerin ciltlerini koruyan, 12 saate varan kuruluk etkisine sahip bebek bezi koleksiyonları bebekler kadar aileleri de düşünür. Watsons online mağazasında satışa sunulan tüm bebek bezleri, sahip oldukları avantajlı fiyatlarla aile bütçelerine destek olur. Bebekleriniz ile geçireceğiniz zamanların kaliteli olması adına birçok yenilikle donatılan bebek bezi modelleri, farklı isteklerin yerine gelmesini sağlar. Huggies Little Swimmers ve Sleepy Mayo bez, 1 yaş ve üzeri bebekleriyle havuz ve deniz keyfi yapmak isteyen ailelerin özel anlar yaratmasına katkıda bulunur. Şişmeyen ve su geçirmeyen mayo bez modelleri, bebeklerin güvenli şekilde suda vakit geçirmesi için üretilir. 

Watsons, bebek bezlerinin yanı sıra çocuklar için gerekli olan tamamlayıcı ve özel ürünleri de sizlerle buluşturur. Drynites gece külotları, 7-15 yaş arasında alt ıslatma sorunu yaşayan çocukların sağlık nedenleriyle yaşadıkları olumsuzlukların önlenmesine yardımcı olur. Dilediğiniz her yerde rahat ve pratik şekilde kullanacağınız Molfix kullan at bakım örtüsü, bebek bezi değişimi işlemlerini zahmetsizce gerçekleşmesini sağlar. Sahip oldukları yenilikçi özellikler, yüksek teknolojiyle donatılan kumaş ve yüzey tasarımları ve paket içerikleri bebek bezi fiyatları arasında farklılık yaratır. Size ve bebeklerinize en kaliteli ürünleri en iyi fiyatla sunmayı amaçlayan Watsons, seçkin bez koleksiyonlarına tek tıkla ulaşmanın kolaylığını sunuyor.
2 yorum

  1. Bu ara Molfix den de çok memnunum ben :)

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. ben de bizimkilere Prima Premium Care kullanıyordum ama şu ara Molfix'i çok duyuyorum ben de :)

      Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.