New Well Boom! Volume Mascara / L'Arc-en-ciel

New Well Boom! Volume Mascara


19 Mart 2020 Perşembe

Geçen haftasonuna doğru New Well Makeup'tan sürpriz bir kargo geldi. İçinden çok renkli bir yüz ve göz paleti, likit aydınlatıcı ve bu yazıda okuyacağınız maskara çıktı ve tabii ki hepsini sırayla blogda misafir edeceğim. İlk misafirim ise Boom! Volume Mascara!


Boom! Volume Mascara gümüş gövdesi, metalik mürdüm kapağı ile çok şık görünen bir ambalaja sahip. Hacimli ve sağlam bir ambalajı var, kozmetik malzemelerinde dış ambalaja dikkat edenleri mutlu edeceğini düşünüyorum.Boom! Volume Mascara, adında da belirttiği gibi, hacimli ve dolgun kirpikler vaadediyor. Fırça yapısı değişik geldi bana, yoğun ve farklı boyutlarda kıl fırçaya sahip. Fırça, tüm kirpikleri kökten uca kavrayacak şekilde tasarlanmış. Suya da dayanıklı olduğu belirtiliyor.
Maskaranın yapısı yoğun; ne kuru, ne de ıslak. Açıldığından itibaren tam kıvamında diyebilirim. Ancak tabii, kullanmaya başlayalı ancak 1 haftaya yakın olduğu için ne kadar sürede kuruyabileceği ile ilgili bir bilgim yok şu an. Fırça yapısı ise ilginç; ama ben de kirpikleri güzel kavradığını düşünüyorum. Bu maskara gün içinde akmadı, göz altıma dökülmedi ve bulaşma yapmadı. Bir tek, fırça iri olduğu için uygulama yaparken ben kendim göz kapağına bulaştırabiliyorum. 


Yukarıda maskarasız, tek kat maskara ve en son da iki kat maskara uygulanmış kirpiklerimi görüyorsunuz. Keisnlikle hacim iddiasını yerine getiriyor. Kirpikleri kıvırıyor da. Sadece çok fazla uzatmadığını düşünüyorum; ama, uzatma iddiası zaten yok. Ben maskaralarda en çok hacim ve kıvrım sevdiğim için, tam bana hitap etti! Kirpikleri birbirine yapıştırmadığını da fark etmişsinizdir. Ayrıca, yağ fazlı temizleyiciler ya da temizleme yağları ile de rahatça temizleniyor. 


Oldukça beğendiğim bu ürünü New Well Makeup web sitesinden (TIKTIK) ya da Rossmann'da bulunan standlarından satın alabilirsiniz. Normal satış fiyatı 89,90 TL imiş; ama, şu anda indirimde 49,90 TL. Siz nasıl buldunuz bu maskarayı? Denemeye değer der misiniz?

Sağlıklı günler diliyorum herkese...4 yorum

 1. ben de bugün yazayım :) ema benim gözlüğe çarpmalı :D

  byeeee cnm

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ahahahaha evet yaa, ben de gözlüğe çarptıran cinsten olanları seviyorum :)))

   Sil
 2. Bende bugün kullandım evet uzatma olmuyor ama hacim ve kıvırma konusunda memnun kaldım😘😘

  YanıtlayınSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.