Beaulis Yeni Makyaj Ürünleri: CuTe 4'lü Far 232 Experimental / L'Arc-en-ciel

Beaulis Yeni Makyaj Ürünleri: CuTe 4'lü Far 232 Experimental


4 Mayıs 2020 Pazartesi

Beaulis'in -çok çok yeni olmasa da- yeni sayılacak makyaj ürünlerinden Beaulis CuTe 4'lü Far 232 Experimental ile devam edelim mi? İndirim varken ve stoklardayken bakmak isteyebilirsiniz belki :)

Bu minik far paletini ilk gördüğümde neden aşırı heyecanlandığımı yukarıdaki 4 görsel açıklıyordur diye düşünüyorum. Kimyayla hayatının bir döneminde ilgilenmiş her makyaj tutkununun aklını başından alabilecek tatlılıkta bir tasarıma sahip, 4 fardan oluşan ve katlanarak küçültülebilen çok şirin bir palet yapmış Beaulis. Tasarımdaki yaratıcılığı kutlamak lazım. Bu paletlerin bir de, katlanarak tekli far gibi görünen ikilisi var, o da benzer tonlarda.Üçgen şeklinde 4 adet fardan oluşan palet, açık haliyle bile avuç içine sığacak büyüklükte. Dolayısıyla makyaj çantası ve seyahatler için çok ideal. İki adet mat, iki adet de sedefli far içeriyor. Farların kapakları ayrı ayrı, dolayısıyla uygulama yaparken renkler birbirine karışmıyor. Ayrıca şeffaf kapaklar gayet sıkı kapanıyor. Palet tamamen doğal ve çok kullanışlı tonlara sahip. Tozlaşma yapıyorlar ve pigmentasyonları orta seviyede. Sedefli renklerin parlaklığı ise benim beklediğimin üstünde olmakla birlikte, metalik değil. Yine de, aşağıdaki makyajda görebileceğiniz gibi, fena bir performans çıkarmıyorlar. İndirimdeki 20 TL'lik fiyatı (%40) düşünüldüğünde kötü bir performans sergilemiyor. En azından ambalajın sevimliliği ve renklerle paletin kullanışlılığına değecek bir fiyatlandırma. Pigmentasyonu gibi kalıcığı da orta şeker; ama, bazla bütün günü idare edebiliyor. 

Mat farlardan biri somona çalan bir bej; güzel bir astar rengi, hatta karıştırma/geçiş rengi olabilir. Diğeri ise çok güzel bir mürdüm-kahve. Gölge vermek ve kirpik dibini belirginleştirmek için uyun. Sedefli farlardan koyu olan metalik bronz-kahve, açık olan ise sarıya çalan bir şampanya rengi. Her ikisinin de pandaki ışıltısı çok güzel ve aslında göz kapağına da bunu hafifçe yansıtıyorlar. Yukarıdaki swatchlar tek parmakla ve bazsız yapıldı. Gördüğünüz gibi, hiç fena bir performansa sahip değil. Bu farların hepsini kullanarak yaptığım makyajı da aşağıya ekliyorum. Geçiş rengi olarak açık mat rengi, gölge olarak koyu mat rengi, göz kapağına koyu sedefli rengi kullandım. Açık sedefli rengi de göz kapağının ortasına ve göz pınarlarına dokundurdum.
Benim çok şirin bulduğum bu paleti umarım siz de beğenmişsinizdir. Almak isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz; şu an %40 indirimde 19,75 TL. Beaulis umarım performansını arttırmaya devam eder. İlk baştaki ön yargım kırmayı başardılar; darısı diğer ürünlerinin başına!10 yorum

 1. ya bu var ya tam bir tatil ürünü (:

  YanıtlayınSil
 2. Ya Başak bunları ilk gördüğümde cok sirin bulmuştum harika olmuş makyajin da bayıldım!!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Ümran'cıım :) Gerçekten çok şirinler, makyajı da beğenmene çook sevindim! Öperim!

   Sil
 3. Valla müthiş makyajlar başakcım❤️Bayıldım palet de umduğundan iyiymiş☺️

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Asude'cim, ben de paletin performansından mutlu oldum ^_^ Öperim!

   Sil
 4. Bunu almaya bir niyetlendim ama elimde o kadar far var ki vazgeççtim

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ah ah, hangimizde yok ki Ebru'cum; işte bendeki merak :)))

   Sil
 5. Bu paleti ilk paylaştığınızda da beğenmiştim ama bir kez daha şu makyaja ba-yıl-dım 😍 Paletin tasarımı çok şirin gerçekten, Beaulis'in bazı ürünleri gerçekten fiyatına göre çok güzel!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yaaa! Çok teşekkürler Fulya'cım, beğenmene çok sevindim! Öpüyorum!!!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.