Beaulis Yeni Makyaj Ürünleri: Dare It Slim Ruj -277 Stella / L'Arc-en-ciel

Beaulis Yeni Makyaj Ürünleri: Dare It Slim Ruj -277 Stella


3 Mayıs 2020 Pazar

Hazır Gratis indirimi varken ve ürünler de stokta bulunabiliyorken, size Beaulis markasına ait beğendiğim iki makyaj ürününden bahsetmek istiyorum. İlki Beaulis Dare It Slim Ruj -277 Stella; diğeri ise yarın yazacağım Beaulis CuTe 4'lü Far 232 Experimental. İkisi tek yazıda sıkıcı olabilir diye ikiye böldüm; üst üste paylaşacağım 💝Beaulis Dare It Slim rujları ilke olarak sevgili Makeup by Gizem Beyge'nin hesabında gördüm ve renkleri çok hoşuma gitti. Ben de indirimde denemek istedim. İnce, uzun bir ruj ve sade, basit, arkadan çevirmeli mekanizması olan bir ambalaja sahip.


Ben testerlara bakarak 277 numarasını almaya karar verdim; arkasındaki etiketlerde renkler canlı dursa da, aslında Dare It tam bir nude ruj koleksiyonu. Stella rengi de, dudak rengine yakın çok tatlı bir nude zaten.Rujun sürümü oldukça yumuşak ve kremsi. Ancak dudakta matlaşıyor. Yine de kuruyup, dudaklarınızı çöle döndüren mat rujlardan değil. Dudağın nemini çekmeden sabitleniyor ve uzun sür ede kalıcı. Açıkça bu rujdan böyle güzel bir performans beklemiyordum; sürümü ve kalıcılığı açısından oldukça memnun kaldım. Dudak kusurlarını belli etmemesi, matlaştığı halde dudakları bakımlı göstermesi de cabası.
277 Stella rengi dudak tonunda, hafif kahveye dönük bir nude-pembe. Makyaj yokken de kullanılabilir ve teni canlandırabilir. Doğal tonlu tüm makyajlara çok yakışıyor. Tam bir "iş/ilk buluşma/iş görüşmesi" rengi bence :) Bendeki duruşunu aşağıda görebilirsiniz...


Dare It Slim rujların normal satış fiyatı 20 TL; şu an %40 indirimle 12 TL'ye geliyor. Bence bir göz atın, pişman olacağınızı sanmıyorum. BURADAN alabilirsiniz. 

Mutlu Pazarlar!!!
8 yorum

 1. eneeem yazı yazmış! öncelikle güzelliğinize 7 yıldır fazla gıcık olduğumu belirtmeliyim! ruja gelince bence ben de alabilirim bunu, aylardır ruj almaadığıma göre sorun da yok. İş görüşmesi diyince beş kere gittiğim kurum geldi aklıma sen çok iyi biliosn :P

  yazılarınızın devamını bekliorusssss

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ahahaha ay Kübiş ya! Valla ruju indirimde al derim, sana da uygun bir nude renk kesin vardır, gerçi sen bunu 1 ayda yersin :))) Öperim!

   Sil
 2. günlük kullanım için sür - çık arzında bir ruj tam. fiyatı da güzelmiş (:

  YanıtlayınSil
 3. Uvv rengi baya iyi bunu kaçırmamam lazım :)!

  YanıtlayınSil
 4. Buna da bayıldım:) ambalajın ardındaki renk etiketiyle ne kadar alakasız bir rengi var☺️

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aynen di mi Asude'cim, ben de testerını görmesem almazdım. Ama çok tatlı bir şey çıktı ^_^ öpüyorum!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.