Güneşten Sonrası... / L'Arc-en-ciel

Güneşten Sonrası...


21 Mayıs 2020 Perşembe

Yaz geliyor, kendinizi güneşin sıcaklığına bırakırken sonrasında olacakları da düşünün. 

Size ne olur ne olmaz, güneşin zararlı etkilerini azaltmak için iyi bir önerim var.

Avene After Sun Repair Güneş Sonrası Yatıştırıcı Nemlendirici güneş sonrası rahatlatıcı, nemlendirici, serinletici losyon.

Şöyle bir algı var; yanıkları giderir. Hayır yanık oluşumunu sadece koruma faktörleri önler. Güneş sonrası nemlendirici de güneşin oluşturduğu kuruluğu ve tahrişi azaltır. Yanık oluşmuşsa mutlaka yanık kremi kullanmak gerekiyor tabi ki.

Güneş sonrası losyonlar daha uzun süreli bronz kalmanızı sağlar ve soyulmanın önüne geçerek derinizin daha canlı ve pürüzsüz görünmesine destek olur. Her duştan sonra düzenli uygulama yaparsanız ipeksi parlaklığı ve canlı bir görünüm elde edersiniz. Ayrıca su kaybını önler, deri döküntülerini azaltır,

İyi bir nemlendirici olarak her zaman tercih edebilirsiniz. İçerdiği termal su deriyi canlı kılar tahrişleri ve acı hissini azalma etkisini gösterir. Güneşten sonra duş aldığınızda vücutta yanma hissi başladıysa mutlaka kalın bir tabaka halinde uygulayın ve 30 dakika bekleyin. Ondan sonra giyinin. Rahatladığınızı göreceksiniz. 3 yaş üzeri, tüm aileniz için ideal bir seçim.

Avene Güneş Ürünlerini incelemek için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:Diğer merak ettiğiniz ürünler için ücretsiz uzman desteği alacağınız adres:


  Hiç yorum yok

Yorum Gönderme

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.