Sephora Oje: No. 76, I Love Matte Khaki / L'Arc-en-ciel

Sephora Oje: No. 76, I Love Matte Khaki


3 Şubat 2012 Cuma

Sephora'dan aldıklarımdan bu oje. Marjo'yu okuyup fırçasından ötürü denemeye karar vermiştim. Mat görünümlü simli ojeleri çok seviyor olmam da cabası! Aslında niyetim, Jacuzzi Bubbles rengini almaktı; ama sonra, bu ilkbaharın da favori renklerinden olacak I LOve Matte Khaki yeşili görünce fikrimi değiştirdim. Rengin haki ile pek ilgisi yok, gri alt tonlu bir su yeşili denebilir ancak...


Çok rahat sürülüyor -kalın ve ucu hafif yuvarlanmış fırçası olan ojeleri seviyorum! Tek katta opak oluyor aslında; ama, gün ışığında sürmediğimden emin olamadım ve iki kat geçtim. Oldukça dayanıklı, üstünde topcoat bile yok; ama, soyulma, çizilme belirtisi de yok. Bundan sonra, Sephora'ya her uğradığımda, gözüm oje standına takılacak, biliyorum! Diğer renklerini gerçekten çok merak ediyorum!


5,5 mL için fiyatı 10 TL; bilginiz olsun...Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.