Pastel Oje No. 110: İnci Beyazı / L'Arc-en-ciel

Pastel Oje No. 110: İnci Beyazı


19 Nisan 2012 Perşembe

Oje yazılarını epeydir ihmal ediyorum, farkındayım. Ama, uzun zamandır yeni oje almıyor-dum. Geçenlerde önce Pastel'den, sonra Flormar'dan bir dizi oje aldım. Sırayla yazacağım.

Bir yıldır, annemin deyimiyle "abuk subuk" renklere merak saldığımdan böyle hafif, beyaza kaçan, sade renkleri unutmuşum. Baharın yüzünü göstermesiyle açık renk kıyafetler ve ojeler ilgimi daha çok çekmeye başladı. Rafta bu inci beyazı ojeyi görünce de, hemen attım sepete. Renk tam inci beyazı, sedefli bir oje. Çok zarif duruyor. Aşağıdaki fotoğrafta Butter London nail foundation üzerine tek kat sürdüm, üstünde de Seche Vite topcoat var. Bu yüzden, normal halinden biraz daha parlak duruyor. Kalıcılığı da son derece başarılı. Aklınızda olsun...
2 yorum

  1. Cok sIk durmus gercekten! Pastel´i hic denemedim daha önce ama birdahaki türkiye alisverisimde mutlaka bir kac tane alacagim, bloglarda ojeler harika görünüyor : )

    YanıtlaSil
  2. Pastel gerçekten de renk konusunda çok atılım yaptı! Üstelik, ojeleri de gayet kaliteli :)

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.