MAC Reel Sexy -Dynamic Duo1 İkili Far / L'Arc-en-ciel

MAC Reel Sexy -Dynamic Duo1 İkili Far


27 Haziran 2012 Çarşamba


Evdeki rengini vermeyen, sürerken beni çıldırtan, kullanışsız renkteki farlarımı gözümün önünden kaldırıp yenilerine yer açmaya karar verdiğimde, almayı hedeflediğim renklerin bir listesini yapmıştım. Temel renkler dışında, bu yazın modasına uyacak mint, kayısı rengi, mercan ve abartılı birkaç renk de listemdeydi.

Geçen haftasonu MAC’e girdiğimde aslında amacım kendime bir palet oluşturmaktı. Ama Reel Sexy koleksiyonundan çıkmış ve hala tükenmemiş olan bu ikiliyi görünce palet fikrini bir kenara bıraktım. Mağazada son kalmış olan ürünü alıp çıktım. 


(NOT: Çıkmam biraz uzun sürdü, çünkü Hey Sailor!daki allığa takıldım kaldım. O da bir tane kalmıştı; ama evdeki allık bolluğundan dolayı almaktan vazgeçtim. Allah sahibine bağışlasın J )

Dynamic Duo 1, her ne kadar “hot shade of coral with pearlized pigments/inci pigmentli mercan” olarak tanımlansa da, bana kalırsa sedefli (pearl veluxe), hafif ışıltılı ve hatta holografik bir kayısı renginden ve mat bitişli bir koyu fuşyadan/mürdüm arası bir renkten (rich plum) oluşuyor. Farlar rengini çok çok iyi vermiyor doğrusu. Biraz uğraşmak gerekiyor. Ama özellikle fuşyanın rengini çok vermemesi bana kalırsa daha iyi. Dolu dolu bir mor arıyorsanız, belki biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz...


Her iki renk de tek başlarına kullanılabilecek kadar güzel, bir araya gelince de tam yazlık, ışıl ışıl bir makyaj çıkartmanızı sağlıyor. Hem gece, hem gündüz rahatlıkla kullanılabilir. Ki ben işe giderken de, bir arkadaşımın düğününe giderken de kullandım ve sonuçtan çok memnun kaldım.

Spot ışıkları altında; 
Flormar Ultra Black Eyeliner, Lancome Hypnose Doll Lash rimel ve DiorSkin Nude concealer ile...

Gün ışığında;
Flormar Ultra Black Eyeliner, Lancome Hypnose Doll Lash rimel ve DiorSkin Nude concealer ile...

MAC Dynamic Duo 1 ile gece makyajı
Göz: 
Ten: 
Dudak:

MAC ürünlerinin hiçbirinde olmadığı gibi, bu üründe de paraben vb maddeler yok. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz! 


Reel Sexy koleksiyonundan çıkan bu far hala mağazalarda varsa, fiyatı 72 TL. 

MAC ürünlerini MAC Mağazalarından alabilir ya da 02162171790 numarasını arayarak telefonla sipariş verebilirsiniz. 
Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.