Flormar Long Wearing Ruj L14 / L'Arc-en-ciel

Flormar Long Wearing Ruj L14


14 Ağustos 2012 Salı

Flormar'ın bu serisini annemdeki L03 rengiyle tanımıştım. O zaman da yapısını ve kalıcılığını çok sevmiştim. Bu yaz MAC Watch Me Shimmer'a benzer bir ruj ararken bir kaç blogda bu ruja rastladım. Hali hazırda meraktayken, Gratis'te ruju indirimde görünce denemeden attım sepete.


Flormar'ın Long Wearing serisi rujları tamamen mat, kremsi yapıda. Çatlak dudaklarda hoş durmuyor; ama dudağı güzel nemlendiriyor. Mat ruj olmasına rağmen, sürünce son derece yumuşak duruyor; yani pudralı görünmüyor. Kalıcılığı da ortanın üstünde. Sandviç vb. şeyler yerseniz dudaktan hafif siliniyor; ama tamamen de yok olmuyor. 


L14 fotoğrafta görünen tatlı mercan renginde. Ama pek çok blogda kişiye göre bazen daha pembemsi/mercanımsı, bazen de daha turuncumsu durduğunu okudum. Bende daha parlak turuncu duruyor. Hafif neona bile kaçıyor diyebilirim. Yaz için çok ama çok ideal bir ruj. Çantamdan ayırmıyorum!


Flormar Long Wearing'in normal satış fiyatını tam bilmiyorum; ama ben Gratis'teki indirimde 9 TL'ye aldım. Yalnız, daha sonra bir Flormar standında Deluxe Shine Stylo Gloss rujlarını gördüm ve bayıldım! D35 ve D38'i özellikle güzel... D36, D33 de bayıldığım renklerden. Hani Flormar keşke denemem için gönderse (daha böyle bir olay başıma gelmiş değil ama...), ne sevinirim! Böyle bir güzellik başıma gelmezse de, muhtemelen bir indirim yakalayıp burada sizinle paylaşırım gibi geliyor...

O zamana kadar, renkli kalın!2 yorum

 1. Seni keşfetmemiş olmaları onların kaybi canım, bak bana, nasıl buldum seni :) bu arada rükun rengi çok harika nasıl da canlı bir rujmus. Ben de senin dediğin gibi diğer seriyi beğendim. Deneyecez bakalım nasilmis

  YanıtlaSil
 2. Hahaha, harikasın Aytül'cüm :)))

  Bloga yazacağız yakında zaten "basın ürünü değil, alın teri" diye :))))

  Ruj gerçekten renk olarak şahane, yapı olarak da başarılı. Ama gerçekten gözüm öbür seride kaldı! Dediğin gibi, deneyeceğiz, el mahkum :)

  Bu arada, video işinden vaz geçtim... banyo çok karanlık geldi, telefon yetmedi, beğenmedim :( Seyahat çantası videosunu çekeceğim ama balkonda :) Dur bakalım!

  Sevgiler :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.