GOSH Velvet Touch Eye Liner Waterproof -Black Ink / L'Arc-en-ciel

GOSH Velvet Touch Eye Liner Waterproof -Black Ink


12 Kasım 2014 Çarşamba

Yine Gosh Lansmanında hediye edilen ürünlerden biri, benim performansından hiç umutlu olmadığım Velvet Touch Eyeliner idi... nasıl da yanılmışım halbuki!


Velvet Touch kalemlerin siyah rengi bana denk geldi. Eyeliner'da siyah-kahve-mürdüm üçgenini pek kıramayan biri olarak güzel denk geldiğini düşünüyorum. Kalem normal, kalemtraşla açılacak türden bir göz kalemi. Yapısı yumuşak; ama yağ gibi değil. Bu da kontrollü bir hat çizmeye yardımcı oluyor. Rengi ise simsiyah değil; siyahın yoğunluğunu bir kaç kat geçerek arttırabiliyorsunuz.


Kalemin beni şaşırtan yönü ise performansı oldu. Göz içinden ya da göz kapağından gün boyunca akmadı, alerji/kaşıntı yapmadı. Üstelik uyguladığım günlerden birinde ne yazık ki biraz ağlamış bile olabilirim... buna rağmen yerinde kaldı. Ben hem kirpik diplerine hem de waterline ve tightline'a uyguladım. Kalıcılığından ve gözlerimi rahatsız etmemesinden çok memnun kaldım.


Böyle sıradan görünüşlü bir göz kaleminden son derece iyi bir performans almış olmak çok hoşuma gitti. Velvet Touch Eyeliner göz kalemlerini Gratis mağazalarından 18,90 TL'ye satın alabilirsiniz.
10 yorum

 1. Çok güzel görünüyorsun. Ben buna bir bakayım, zira aldığım tüm siyah kalemler (Avon supershock da dahil!) akıyoooo.... :)) öptüm güzellik.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aytül'cüm teşekkür ederim :) Valla Avon da akıyorsa buna senin üstünde kefil olamayabilirim canikom :) Rimmel Exaggerate'in siyahını denedin mi? Asansörlü olan? Bu kalem bende çok iyi performans sergiledi, umarım sen de memnun kalırsın alırsan! Çook öptüm!

   Sil
  2. Tamam hemen bakacam. Çok tatlısın sennnn.

   Sil
 2. Kalıcılığı güzelse indirimde almalı!
  Güle güle kullan:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet evet Zehra, indirimi değerlendirmek lazım :) Sevgiler!

   Sil
 3. İndirimde değerlendirilmeli :) Çok güzel olmuşsun her zamanki gibi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlke'cim çok teşekkür ederim :) Evet, indirimlerde Goshlar'ı denemeye devam :) Öperim!

   Sil
 4. burdaki farınızın markası nedir acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nurgün inanın hatırlayamadım ama farı ben de çok beğendim! Keşke hatırlasam :))) Ama sanki Gosh'un şu kaldırılan kalem far serisindeki altın rengi gibi geldi...

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.