Sleek Highlighting Palette -Distorted Dreams / L'Arc-en-ciel

Sleek Highlighting Palette -Distorted Dreams


22 Eylül 2017 Cuma

Gratis yaz aylarında Sleek markasının yeni ürünlerinden Distorted Dreams aydınlatıcı paleti ile mat metalik rujlarını ülkemiz getirdi. Bana yollamış oldukları basın kitinden bu güzellikler çıkınca nasıl sevindiğimi anlatamam! Yaz bitse de metalik modası ve uzaydan görünen aydınlatıcılar hala trend olduğuna göre, bu ürünleri anlatmaya aydınlatıcı paletten başlayabilirim...


Sleek Highlighting Palette -Distorted Dreams, kare, lame-aynalı, oldukça şık bir ambalajla geliyor. Dış ambalaj aslında içi hakkında bir ipucu da veriyor: aydınlatıcıdaki renkler hem soğuk tonlu, hem de cayır cayır parlıyorlar! İç kapağında kocaman bir de aynası bulunan palet ambalajıyla benden tam puan alıyor. 


Paletin içini açtığımızda bizi 3'ü krem, ikisi sıkıştırılmış toz 5 adet ürün karşılıyor. Özellikle krem ürünlerin holografik yapısı oldukça albenili! Sleek daha az kullanılacağını düşündüğü eflatun yansımalı aydınlatıcıya daha ufak yer ayırmış palette; bazı eleştiriler aldı bu durum; ama, açıkçası ben de mantıklı buldum bu yerleşimi. Ürünlerin hepsini yüz, göz ve dudakta kullanmak da mümkün.


Yapılarına gelecek olursak; krem ürünler oldukça yanar döner formda ve parmak uçlarıyla rahatça uygulama yapabiliyorsunuz. Toz ürünler pigment olarak fena değil; ama içlerinde minik simler bulunuyor. Önce krem ürünü uygulayıp, ardından da tozları geçerseniz ulaştığınız parlaklık karşınızdakini kör edebilir :) 


Ben bu palette uçuk yeşil ve eflatun aydınlatıcıyı çok ilginç buldum; ama, kullanmak istediğimde elim hep sol üst köşedeki sarı alt tonlu ama pembe yansımalı krem aydınlatıcıya gidiyor. Bunun üstüne ise iki tozdan birini uyguladığımda ortaya çıkan aydınlık efekti gerçekten uzaydan görebilirsiniz bence (bakınız aşağıdaki fotoğraflar)! Yeşil ve eflatunu kullanmak içinse kışı ve çok soğuk tonlu makyaj yapmayı bekliyorum! 


Kalıcılığını da başarılı bulduğum bu aydınlatıcı paleti parıl parıl parlamayı seven herkese öneririm! Ben günlük olarak kullanmayı biraz cesaret işi kabul etsem de, özel bir gecede tüm gözleri üzerinize çevireceğine eminim! Hazır indirim de varken, bir göz atın derim!!!

Mutlu haftasonları!
11 yorum

 1. Eflatunla yeşilin oranlarını değiştirselermiş koşup gidip alırdım şimdi! Yüzde duruşuna bayıldım ya dönüp dönüp bakıyorum 😍
  Aydınlatıcımla kör edeyim uzaydan görüneyim hiç sorun yok artık bu çekingenlikleri aştım 😂😂
  Güle güle kullan bebişim,
  Öperim çok!
  Zeynuş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahahaha aynen Zeynuş, ben de o aşamayı çoktan geçtim, ama iş yerinde bazen sıkılabiliyorum :))) Öptüm çok!

   Sil
 2. Işıl ışıl mis uzaylılar ışıltımıza dayanamayıp dünyaya gelirler belki.D MR ultra strobe balma da benziyor renkler,güzel günlerde kullan.Sevgiler!

  YanıtlaSil
 3. Ahh daha deneyemedim bunu araya tatil falan girdi ama o üstteki rengi denemek için sabırsızlanıyorum 😄😄

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bakalım sen de sevecek misin İrem'cim? Öperim!

   Sil
 4. Ben kullanamam gibi geldi biraz fazla benim için, nedense azıcık sürsemde gözüme fazla görünüyor, ancak taşıyabilende güzel duruyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aydınlatıcıya alışık olmayanlar için fazla iddialı Ebru'cum, haklısın :) Öptüm!

   Sil
 5. Başak bu palete inanılmaz bayıldım. Ben onu sadece hihlighing için değil bildiğin göz farı olarak da kullanırım çünkü eflatun ve yeşil renkler efsane...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sende gerçekten çok güzel duracaktır Nilgün'cüm, mutlaka bir ara denemelisin! Öptüm çok!

   Sil
 6. Bu palete bayılıyorum çok hoş durmuş :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.