Wet'n Wild Color Icon Far Paleti -Rosé in the Air / L'Arc-en-ciel

Wet'n Wild Color Icon Far Paleti -Rosé in the Air


8 Ağustos 2018 Çarşamba

Biliyorsunuzdur, Wet'n Wild 8'li Color Icon far paletlerini yenileyerek her birine ikişer adet mat karıştırma rengi ekledi ve paletleri yeni bir form ile piyasaya sürdü. Comfort Zone, Nude Awakening gibi eski paletlerin yanına iki renk çeşidi daha ekledi. Türkiye'ye bunlardan yalnızca biri geldi; ama, geldiği gibi de ABH Modern Renaissance palete benzerliği ile olay oldu. Neyse ki bir indirimde kendisini bulup alabildim. İşte karşınızda: Rosé in the Air!Rosé in the Air palet, geneli sıcak tonlardan oluşan 10 renk barındırıyor. Renklerden yalnızca ikisi sedefli, diğerleri mat. Palette karıştırma rengi olarak düşünülmüş 2 adet toprak tonlarında renge en büyük panlar ayrılmış. Palette ayna, aplikatör bulunmazken, ambalajının da çok kaliteli olduğu söylenemez ama en azında ince ve makyaj çantasında az yer kaplayacak türden diyebiliriz.
Farlar orta derecede pigmentli ve tozutan, yumuşak yapıda ürünler. Fakat bence fırçaya çok iyi geliyor ve çok iyi karışıyor. Ben sedefli renkleri pek severim bilirsiniz; ama bu palette matlar, özellikle de alt sıra favorim oldu. Bu paleti diğer sedefli farlarımla da birlikte kullanıyorum; çünkü mat renk çeşitliliği ve renklerin karışması bir harika! Genelde far bazıyla denediğim için tek başına kalıcılıklarını bilemiyorum; ama, bazla benim bütün bir mesai günümü kurtarıyor palet.Renklere gelirsek, geçiş/karıştırma renklerinden biri sıcak tonlu bir karamel iken, diğeri pembe alt tonlu bir sütlü kahve. Yani hem soğuk, hem de sıcak tonlu makyajlar için birer geçiş rengi mevcut. İkisi de yumuşacık, orta pigmentli ve kolay karıştırılan ürünler. Çok çok sevdim!!


Üst sıradan devam edelim. Sağdan ilk renk mat bir fildişi. Pigmenti az diyebilirim ama göz kapağını çok güzel eşitliyor. İkinci renk ise sedefli bir şampanya rengi ve hem göz pınarında aydınlatıcı olarak, hem de göz kapağında çok zarif duruyor. Üçüncü renk uçuk bir leylak rengi. Ben bu rengi de geçiş rengi olarak soğuk makyajlarımda sıklıkla kullanıyorum. Bu sıranın dördüncü ve son rengi ise, sedefli bir mürdüm-kahve. Hem gölge renki, hem de tüm göz kapağı için uygun bir ton.


Alt sıranın en sağında nefis bir yanık kahve/turuncu bulunuyor. Geçiş rengi olarak muhteşem! Özellikle sıcak tonlu, ya da mavi renk kullanacağım makyajlarımın baş tacı! Bir yanındaki kızıl-kahve de nadir bulunan, çok şık bir ton. Üçüncü renk çok güzel ve parlak sayılabilecek bir mürdüm. Son rek ise net bir sacı kahve. Paletin bu alt sırası aşırının aşırısı güzel ve özel zaten bence.


Bu paleti kullanarak yaptığım mat bir makyaj örneğini aşağıya ekliyorum. Zaten en çok matlara elim gidiyor bahsettiğim gibi.


Özellikle indirim döneminde sıcak tonları sevenlerin asla kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu şahane palet, ABH Modern Renaissance paletine de muadil!! Sizde var mı, ya da aldınız mı?
20 yorum

 1. Ben bu paletin renklerine hayran kaldım, hem günlük hem gece makyajlarına çok rahat uyum sağlayacak renkler bence. Ancak stokları çok çabuk tükeniyor sanırım. Pusu kurdum, ilk indirimde satın alacağım mutlaka! :p

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaşa ve Anlat Blog, gerçekten renkleri bir harika! Ve evet, indirimde pusuya yatmak lazım :))) Çok sevgiler!

   Sil
 2. Aradım buldum indirimde aldım en sonunda :)))

  YanıtlaSil
 3. Başlarda bu palet pek ilgimi çekmemişti ama bu aralar özellikle mat kahve tonlarıyla aklıma girdi! Ben de indirimi kovalıyorum :)) Sevgiler ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fulya bence de mat tonları için kovalanır, indirimde de tadından yenmez :) Öperim!

   Sil
 4. Başak’cım ben bu makyajının fanıyım, öncelikle bunu söylemek istedim. Adeta kuğu gibi görünüyorsun, öyle zarif! Bayıldım bayıldım😍😍
  Bu paleti iyi ki almışız diyorum, özellikle kiremit tonlarını kullanmayı pek seviyorum.
  Güle güle kullan, kocaman öpüyorum❤️❤️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blana'cııım, canımsın!!! Kendim kızılımsı olduğum için sanırım bu tonlar iyi gidiyor. Güzel sözlerin için çook teşekkürler canım :) Gerçekten iyi ki almışız bu paleti, mat renklerini her gün ve her paletimle kullanıyorum adeta. Çok öperiiim!!!

   Sil
 5. Bende ABH Modern olduğu için almadım ama renkler gerçekten süper ABH paletimi çok seviyorum ama sık kullanmaya kıyamıyorum.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ABH varsa tabii ki fazladan bu palete gerek yok Ayşe'cim, ama olmayanlar için epey başarılı bir muadil olmuş :)) ABH palet de sık kullanılmaz cidden, hele ki Dolar'ın 6'ya yaklaştığı şu günlerde!! Öperim çok!

   Sil
 6. Ne kadar muhteşem renkler öyle, her mevsim de kullanılır. Güzel günlerde kullan Başakçım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çook teşekkürler İlknur'cum, ben de bayılıyorum!

   Sil
 7. Renkler çoook güzelmiş! Elimde benzeri iki palet olduğu için kendimi tutuyorum, sen benim yerime de kullan :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merve'cim, benzeri varsa, ucuz da olsa kalsın bence de. Devir ekonomi devri :) Çok öperim!

   Sil
 8. aiiiiyyyy kop kop :D bu paleti aldırayım ben :D doomgunume deel ama hahah :D o gunu patlatalım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aldır aldır, indirimde hele kaçırma Kübiş!

   Sil
 9. Bu paleti ilk gördüğümde de tam Başak'ın renkleri dedim, resmen öyle olmuş. Güle güle kullan canım (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahaha evet Başak renkleri :))) çok teşekkürler Aslı'cım!!!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.