Blog Hakkında / DISCLAIMER / L'Arc-en-ciel

Blog Hakkında / DISCLAIMER


2011 yılı Ağustos ayında açtığım bu blog benim için bir kafa boşaltma, terapi alanı. Kendim rahatlıyorken size de bir yararım oluyorsa ne mutlu bana! 

Blogumda kah kendi aldığım kozmetik ürünlerini, kah firmalardan bana denemem amacıyla gönderilen ürünleri yorumluyorum. Her iki durumda da yorumlarımın tamamen objektif olduğunu bilmenizi isterim. Objektif derken de, herkesin belli bir üründen beklentisinin farklı olacağını, cilt/saç tipine göre kozmetik ürünlerinin farklı performans göstereceğini de hatırlatmakta yarar görüyorum... 

Daha önce günlük bazda yaptığım paylaşımlarımı ikinci oğlumun doğumu nedeniyle biraz daha aralıklı yapmak zorundayım. Bu nedenle, haftasonları yayın yapmayıp yalnızca basın bültenlerine yer vereceğim. Hafta içi mümkün olan zamanlarda paylaşımlarıma devam edeceğim. Düzenli olarak pazartesi-çarşamba-cuma günlerini düşünsem de, bu düzenin oturması için biraz zaman geçmesi gerekeceğini tahmin ediyorum. 

Okuyan, yorum yapan, destek olan herkese teşekkürler, sevgiler! 

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.